čo s nudou?

Neviem-kto

Hmm..... Aj ja som sa velmi casto nudila (nudievala???) vsetci mi hovorili nech si najdem co ma bavi ale ked ja som nevedela. Stale neviem presne co ma bavi. Ale zamyslite sa. Na svete je tolko veci co mozete robit. Napr.: citat, mozno sa aj ucit, (spat) kreslit, behat, cvicit, alebo mozte niekam vyrazit, alebo aj vyrabat rozne veci, varit , piect, spievat, navstivit svojich blizkych.... A vela inych .

Neviem-kto

Hmm..... Aj ja som sa velmi casto nudila (nudievala???) vsetci mi hovorili nech si najdem co ma bavi ale ked ja som nevedela. Stale neviem presne co ma bavi. Ale zamyslite sa. Na svete je tolko veci co mozete robit. Napr.: citat, mozno sa aj ucit, (spat) kreslit, behat, cvicit, alebo mozte niekam vyrazit, alebo aj vyrabat rozne veci, varit , piect, spievat, navstivit svojich blizkych.... A vela inych .

Neviem-kto

Hmm..... Aj ja som sa velmi casto nudila (nudievala???) vsetci mi hovorili nech si najdem co ma bavi ale ked ja som nevedela. Stale neviem presne co ma bavi. Ale zamyslite sa. Na svete je tolko veci co mozete robit. Napr.: citat, mozno sa aj ucit, (spat) kreslit, behat, cvicit, alebo mozte niekam vyrazit, alebo aj vyrabat rozne veci, varit , piect, spievat, navstivit svojich blizkych.... A vela inych .

ojka

ak ťa baví práca, škola, vzdelávaj sa,neviem aké máš hobby ... ((:
a poučenie pre všetkých znie, nedrichmite cez deň !!! potom nebudete vedieť čo v noci (; ja osobne sa toho pravidla držím jak kliešť :D

MIrkA232

hudba hrá dookola..uprataný mám už celý byt. teraz- von? asi nie :( krížovky sudoku a veci tomu podobne ma nebavia, kresliť neviem :(
dnes som už aj cvičila, film pozrela, navarila už som si aj poobede zdriemla čiže ma čaká dlhá noc..:(