Chlap a sex

Príspevok v téme: Chlap a sex
Blackbird

Ide ma poraziť, na to aby som mal sex potrebujem tú ženu milovať, inač nemôžem. Problém je že som potom k nej veľmi milí a to ju odrádza, mám 24 a ešte som to nerobil, stále to skončí pri sexe. By ma to nesralo ale som vraj celkom pekný, už by sa aj patrilo mať takú skúsenosť. Ako to robíte že si to vezmete aj od niekoho ku komu nič necítite? Som slušne vychovaný, je nepredstaviteľné pre mňa ísť večer a nájsť si nejakú, jedine že si nájde ona mňa asi, nútiť sa do sexu to nejde, už som to skúšal

ta3

nerozumiem preco by Ta malo z toho porazit, praveze vzdy by tam mala byt najprv laska, potom je to krasne milovanie, ked sa to robi bez akychkolvek citov, to nie je nic ine iba povrchny sex ako u zvierat, aha, prave ide samicka, tak skocim po nej, tak nech Ta neporaza, bud rad ze to takto citis a ked Tvoje mile spravanie dievcata odradza, potom Ta to nemusi mrziet, to nie su dievcata, ale berzcitne stetky

miauu

tak to si asi prvy chlap..hlavne sa do nicoho nenut :) neviem ako ostatne zeny, ale kebyze viem, ze ten moj je panic strasne by som si ho vazila a lubila :)

Jäger 777

nerozumiem, o com to tu meles ? si na praskoch alebo co ? skôr by som povedal ze sa len jednoducho hanbis, lebo si este panic, co je mimochodom uplne normalne, kazdy tym presiel, .. nepotrebujes k tomu ziadnu lásku a ani nikto iný, stacia len vzájomné sympatie, hlavne sa neboj a pojde to uplne samo a lahko, s výchovou to nemá nic