Zvlastny vztah

Príspevok v téme: Zvlastny vztah
Bony-SX

Ide o velmi zvlastny vztah medzi mnou a jednym muzom. Citim akoby bolo medzi nami nieco vyssie, citim ze ho zaujimam a on citi ze zaujima mna. No napriek tomu si ma snazi nevsimat, ale ked sa nepozeram vidim ze sa na mna pozera :D Je to zvlastne... O co mu ide? Niesme az tak v osobnom vztahu, ajked sa to uz parkrat stalo a potvrdili sa mi moje myslienky. Zacal sa so mnou hned rozpravat a take te okate veci.. :D Myslite ze nieco ku mne citi?...

Weva

No ak je zenaty tak sa prestan rozplyvat nad tymi pocitmi cez mozog a daj mu pokoj... A i Tebe to len prospeje. Naco sa zamotat niekomu do manzelstva? Len sa popalis a rozbijes mu rodinu!

Bony-SX

A ked je zenaty tak to je asi pass ze?.. nezacne vztah ajked mozno sme sa v zivote mali stretnut. Tento pocit nepozna ten kto to neprezil... Nieje to chemia je to nieco cez mozog...

Joo

Bony
...ty citis ,ze ho zaujimas ....aj on citi, ze ho zaujimas .......... jeda ja asi vazne nikdy nepochopim Slovensky mužsky rod :-)
takze :
mozno ma priatelku
mozno je zenaty
nevybojny
plachy
tichy
bojazlivy
zanovity
......... tak zaci ako prva urcite sa mu pacis

mate59

je to možné,ale ak si chceš byť istá, musíš niečo naznačiť,záleží,či vlastne o neho stojíš,uvidíš reakciu.

Bony-SX

Myslim ze nie je az tak moc plachy. Vyzera sebavedomo, ale tiez sa obcas postavi do takeho tretieho bodu, tym myslim ze sa obcas zastavi a pozera na situaciu... Moze byt aj napriek svojej sebavedomosti nie az taky sebavedomy vo vztahu?... Alebo napriklad nevie ci je moj vztah k nemu skutocny? Tym myslim... Ze by to bolo preto ze nevie ci.. "by som ho chcela"?.. znie to divne :D...