Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?

Príspevok v téme: Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?
Mezzer

Ahoj.

Chcel by som si najst dievca odpovedajuce Nadpisu. Problem je ze take sa tazko hladaju aspon pre mna. Mam 22 mal som 4 vztahy 7 - 24 mesacne. Zo zaciatku je to super ale potom ked sa spozname vacsinou je to namyslena krava. Mozno je to tym ze vsetky moje vztahy sa sa zacali v podnikoch. Poslednej vadili moji kamarati.
Vraj nie su najatraktivnejsi a najinteligentnejsi ale podla mna je s nimi sranda.
Takze ked som s nou bol vonku mali sme byt s jej kamaratmi pretoze su "viac cool" a to povedala 26 rocna. A to pri tom sa s nimi vonku bavila v pohode aj kamosom sa zdala v pohode , no potom mi povie ze to sa len pretvarovala ze su divni. A zasa jej kamarati su vacsinou vyholene hlavy v ruzovych tesnych trickach co stale rozpravaju o tom kolko daju na leg press ako zdravo sa stravuju a ake steroidy pouzivaju a ako mali sex a co im robili ich cajki. Stretol som sa uz aj s takou ktora sa svojim kamoskam stale chvalila ze akeho super priatela ma ze mam bmw vela penazi a rodinny dom a ze vsetko platim ja, a ma postarane o buducnost :D to mi hovoril jej kamaratky. Vsak to je chore ! jaka buducnost mam len 22 cokolvek sa este moze stat.
Stale hovorila o peniazoch a znackovom obleceni, a ked sme niekoho stretli kto nebol super obleceny tak ho oznacila ako chudaka.
Dokonca som sa s takou uz aj zonamil bola velmi hanbliva ale bolo to sexi.
Po par rande som zistil ze sa reze ziletkou a to dost vyrazne na lavej ruke, hovorila ze to robi koli mne
Vraj si ma nezasluzi. Nevedel som co si o tom mysliet, tak som sa vyhovoril ze by nam to nefungovalo.

Preto by som chcel nie moc vystredne dievca ktorej nezalezi na tom ci maju ludia znackove oblecenie peniaze a ci su cool. Rad si precitam dobru knihu cez leto korculujem bicyklujem plavam cvicim lenze pri tychto aktivitach tazko narazim na dievca podla mojich predstav.

Tak kde ?

smile1212

ked som si prečítala tvoje požiadavky na tvoje vysnívané dievča, tak mi s toho vyplynulo že som dievča tvojich snov :)
Všetko na mna sedí, som milá, dobrá, nenamyslená, úprimná, hanblivá, trocha tichšia, múdra, pekná osôbka.

Teraz si o mne mozno budete mysliet ze sa vychvalujem. Nie! Ja len chcem potvrdiť, že takéto dievčatá skutočne existujú a nie je ich málo! Osobne takéto dievčatá poznám. Lenže je ťažké ich nájsť, pretože takéto tipy dievčat milí chlapci určite nenájdete na diskotékach, baroch, a v rôznych podnikoch. Píšem z vlastných skúseností, ja si radšej zájdem do prírody, (kt. velmi lúbim)zo psíkom zabehať, v lete idem na korčule, na bicykly do hory, na kúpalisko. Ale také niečo ako diskotéky a bary, to ma vôbec neláka.

A keby som mala povedať čo sa týka mna a chlapcov? Tak vela chlapcov má o mna záujem, lenze velmi (ani neviem prečo) sa ma hanbia.

Mimulus

blavacka :)

Veľmi si to pekne napísala - vidíš beskyd BLAVÁCI a blaváci to je veľký rozdiel!!!

A aj tie dievčatá, ktoré tak veľmi preferuješ sú možno práve tie ktoré denne stretávaš - baby z dediny v drahých autách so značkou BA a BL s odfarbenými vlasmi a inteligenciou...

blavacka

strasne sa mi paci bratislafcina..najkrajsie narecie a najlepsie baby. Sedlakov v Ba stale rozoznat na kilometre , Sedlak sa moze snazit zapadnut a hovorit ne, miesto spisovneho nie. Sedlak sa moze snazit kolko chce..tie sedlacke drbnute hodnoty, prachy a myslenie, obliekanie + vona arielu a vyzehlenych veci od maminky z dediny .,..br.....

KatkaXYZ

Aj by som povedala že taká som ale budete ma považovať za narcisa :D .. ale ba som taká priznávam a som na to hrdá ;) ! až na to bicyklovanie :D

kv

ja citam na co reagujem , ty si si vysnival nieco co neni.
doba pokrocila a tak isto pokrocila aj na tych lazoch moj mily. .
ze by ti mala baba strcit hamburger do paprce je rovnako prehnane ako to ze ti panna zazracna z lazov bude kazdy den vyprazat rezne a robit kolace.
si chlap deklarujete vsade svoju nezavislost furt len kazdu babu do.rbete kvoli peniazom tak si navar sam :)

xxy

trosku mimo reality, beskyd.. tie dedincanky totiz nie su az take nevinne, oddane a neposkvrnene ako si myslis. zvacsa ide o hasterive, hadave a ohovaracne typy. najde sa ich par milych, mam par kamosiek z real. vidieka, ktore su velmi fajn. takisto som vdaka dedine spoznala vela falosnic falosnych, slapiek dedinskych, furii, co si beru chlapov iba pre peniaze, aby vypadli z nejakej diery a pod. nemysli si, ze kazda dedincanka stiska v rukach ruzenec. dobre? vela zdaru v zivote prajem.