Ako podľa vás musí vyzerať muž?

Peter Bauer

Ak má veľkú potenciu tak to tiež nemusí byť vždy dobré, lebo to nemusí vyhovovať partnerke.Musí si hľadať partnerku kt. má tiež vysoké libido a má aj čas na sex.Ale potom kedy bude chodiť do práce,upratovať...Okrem toho aj to libido sa časom vytratí..zovšednie sex s tým istým partnerom.Takže sex je veľmi dôležitý,ale s niekzm bývať rokz len kvôli tomu sa asi nedá.

www.bauermed.sk.

Peter Bauer

Ideálny muž v realite neexistuje.To máte len z lacných románov./filmov/Všetko je to o tolerancii.Ak chete atraktívneho a úspešného tak sa vždz budete deliť o neho s nejakou milenkou.

smilestarr

Pekne vonajúci, upravený , ale zas nie dáky metroš. Páčia sa mi na chlapoch jednofarebné pulovre , košele... Čisté topánky, neohryzené nechty + pekný úsmev..Mám rada chlapov, ktorým nerobí problém raz za čas si niečo kúpiť na seba . Moj bývalý mal najradšj pulovriky čo mu mama kupila na vianoce ked chodil na hlboku strednú a tie odo mna by najradej ignoroval .......Obchodom sa totááálne vyhýbal .
Ale prišli iné okolnosti a už spolu nie sme :)

ivka333

huhu ty si to napisal v prispevku o 18.51.A nemyslim si že ženy by chceli len zabezpečenych mužov.Vačšina mladych parov si berie hypoteky a hladaju spoločne vychodisko aj byvania a tak.Aspon čo ja poznam:)

huhu

ivka,

to som nepovedal ja. Zeny sem pisu , ze chcu zabezpeceneho muza. Ak sa niekto nevie, alebo nechce zabezpecit sam, tak na to potrebuje niekoho ineho/

ivka333

huhu to asi ty si presvedčeny že ženy idu len po peniazoch.Ja nie som naročna ale proste by som chlapa doma sediet na riti nezniesla. A to že niektore ženy nepracuju je asi aj normalne ked su na materskej.Nie?