Ako podľa vás musí vyzerať muž?

Majesty

No mna vzdy pritahovali taki tajomni :)
Alebo nedostupni :D Alebo ti, co ma nikdy nechceli :( Ale povedali to az po tom, co mi oblbli srdce. (shit)... Ale mal by byt tak z 50% uleteny :D Nemal by brat zivot prilis vazne a nemal by byt bezcitny a nemal by sa vyzivat v tom ublizovani..
Narodne podmienky, radsej zivot bez muza potom :P

peta123456

...mne sa vzdy pacili vysoki a vysportovani...nie brutalne svaly, ale nejake tam musia byt :)) + charizma, inteligencia, respekt a dominancia (ze poslucha iba mna :D) taky ten vodcovsky typ, dobry image... ja mam stastie, ze mam vedca a sportovca v jednom :)) a ma prekliate prenikave modre ociskaaa :)) a na farbe vlasov nezalezi, ale skor mam radsej svetlejsie, slovanske typy...

Monii

hlavne vysokýýýýýýý :) nie nejaké tintítko ale zase ani nejaké pivné bruško, taký akurát, ked mu pár cm odstáva bruško tak to je fajn :) ja som na blondákov, ale z takých známych osobností sa mi páči Koleník(aspoň myslim že sa tak volá), tiež Jaro Slávik.. proste na výzore ani tak nezáleží, hlavne nech je sympatický a ako ste už písali pre mnou - priťahovanie "nevysvetliteľnou silou" :)

Laurina22

Tak.Ta sila,ktora ta priathuje,tam musi byt.A ta prebije aj vyzor.Plus musi byt inteligentny,schopny,pracovity,vzdelany a v dobrej financnej situacii.

slnečnicaa

Mierne zarastený, vyšší odo mňa, môžu byť aj dlhšie vlasy, ľahko vypracované telo-žiadny nechutný svalovec, neznášam veľké chlapské nohy, dodržiavanie hygieny, čisté oblečenie správnej veľkosti a bez špiny za nechtami-presne ako môj chlap:-)

Efka21

Mne osobne sa páčia muži ako napr. Jaro Slávik, pokial sa bavíme o fyzickej stránke :P nemám rada malých vychudnutých chlapcov, ale svaly zrovna nemusia byť, len aby nebol tučný :P