Kto ide so mnou do toho od pondelka

Príspevok v téme: Kto ide so mnou do toho od pondelka
Peta_a

Ahojte:) Ja by som potrebova niejakú tú parťačku na chudnie. Dúfam, že už sa konečne niekto nájde lebo potrebujem si s niekým dopisovať.
Tak ja mám 17 rokov a potrebovala by som schudnúť najme z brucha a stehnieň.
Moja váha je 60 kg pri výške 168 cm.
Viem že niekroé si poviete však to más v pohode a takto ale ja si to nemyslím dosť mi vaní najme moje brucho krore je veľke. Potrebovala by som schnúť aspoň 5 kilo, už sa mi podarilo schnuť 3 čiže to som veľmi rada( ale to myslím keď som ešte asi pred mesiacom mala váhu 63kg a tie tri kilá som shcnudla ). Od v tedy sa snažím pravidlne a v mlých dávkach jesť zatiaľ sa mi to celkom darí:)
Tak dúfam, že nájdem dáku parťáčku ktorá to so mnou vydrží :)

anie

cawte zeny aj ja sa k vam idem pridat, ak teda mozem... :) vysku mam ako vy a moja vaha je 64 kg...a takisto potrebujem dat dole najma z bruska, takze ideme makat!!! ;)

Peta_a

Ahojte :) tak ja sa vám oývam tiež ..môj dnešný jedálniček bol:
R: biely jogurt
Des:termix
Obed: zeleninová polievka
Ol: zelenina
V: pravdepodobne nejake ovocie :)
dufam že sa vám dari :) ahojte:)

kawka

ahojte, tak ako ste na tom? čo ste dneska dobrého mali? ja som nezačala nejak extra, tak od zajtra sa polepším. Totiž u nas sa nekupuje tmavé pečivo,tak som dneska mala kus bieleho :-/ Od zajtra sa ide naplno.. Co odporucate na obed ?

Peta_a

Och tak to som rada že ste sa ku mne pridali :) hádam to takto bude lepšie :) no ja tiež žiadne diety ale zdravo:) ja začím až od zajtra a tiež by som chcela schnúť na tých 55 ale hlavne aby mi najme padlo to brucho:) Ja to idem spravit tak že pondelok budem mat taký den že budem iba na bielych jogurtoch :) ako niečo take ako odvodnenie tela.. lebo som počula že je to fajn ked sa jeden krat tak do mesiaca odvodnuje :D uvidime či vydržím ale hadam hej :) ked budem jesť každé tri hodiny :) + volejbal hneď v pondelok a ešte aj večer zumba+ 15 minút na rotane budem cvičiť :) tak píšte že ako sa vám darí:) ja vám zajtra napíšem že či som vydržala hádam ano :) Držte sa!:)

Peta_a

Och tak to som rada že ste sa ku mne pridali :) hádam to takto bude lepšie :) no ja tiež žiadne diety ale zdravo:) ja začím až od zajtra a tiež by som chcela schnúť na tých 55 ale hlavne aby mi najme padlo to brucho:) Ja to idem spravit tak že pondelok budem mat taký den že budem iba na bielych jogurtoch :) ako niečo take ako odvodnenie tela.. lebo som počula že je to fajn ked sa jeden krat tak do mesiaca odvodnuje :D uvidime či vydržím ale hadam hej :) ked budem jesť každé tri hodiny :) + volejbal hneď v pondelok a ešte aj večer zumba+ 15 minút na rotane budem cvičiť :) tak píšte že ako sa vám darí:) ja vám zajtra napíšem že či som vydržala hádam ano :) Držte sa!:)

kawka

tak ako baby ? :) Ja už som mala raňajočky, celozrnnú žemličku, syr,veľa veľa zeleniny. Popíjam čajík.. uvidím čo bude na obed.. Dneska som sa teda ráno vážila a mám presne 65,9 kg. Do Vianoc by som chcela mat 60.

vevericka12345

ahoj ..tak ja sa urcite pridavam .. mam tolko isto kil aj vysku taku istu .takze viem o com hovoris... strasneee .. cem dole aspon 4 kilecka. to by bolo take idealne. a tiez som mala 63 a schudla som , a nejak sa to zastavilo .takze od pondelka urcite behavam ,posilka :) a pekne lepsie stravovanie samozrejme.. dufam ze to zvladneme :)))

kawka

Ahojte, rada by som sa k vam pridala. Ja som zhodila minulý rok zo 72 na 65 kg. Teraz mám asi 65-66kg pri výške 163 :-/. Chcela by som zhodiť na takých 56 kg. Žiadnymi dietami ale zdravou stravou..