Hnačka, Zápcha, ...

Príspevok v téme: Hnačka, Zápcha, ...
Peter1994

Ahojte. Mám už asi 3 roky problém s hnačkou. Väčšinou je to tak, že ma bolí brucho, niekedy sú to veľmi nepríjemné kŕče (tá bolesť sa niekedy nedá vydržať), sedím aj hodinu na záchode a mám hnačku. Tú hnačku mám 1-2 dni a potom sa aj týždeň nemôžem s prepačením vys*ať. Potom sa to opakuje...Kŕče, hnačka,... Pár dni to je v pohode a potom zas.. Už neviem čo s tým, teraz jem "GS Laktobacili FORTE s prebiotiky"...Prosím, pomôžte mi, čítal som ze kvoli zápche sa do krvi a orgánov dostávaju toxické látky, ktoré ma môžu otráviť. A o hnačke, že "Priebeh môže byť vážny a dlhotrvajúca hnačka môže spôsobiť i nevítaný koniec života človeka." :( Fakt sa bojím :(

po-radca

už dávno si mal byť u lekára. toto predsa nemyslíš vážne, že s takýmito problémami ideš sem na fórum žiadať pomoc. takto sa prejavuje veľmi vážne ochorenie, nemáš čo otáľať, okamžite klusaj na vyšetrenie.

RNG

Dobre travenie potrebuje dostatok
kyselin,
enzymov,
vlaknin a najma mikrovlaknin
a dobre osadene creva probiotikami.
Zrejme ti nieco chyba z toho a zialbohu lekar ti predpise miesto doplnku toho, co ti chyba nejaku chemikaliu, co problem nevyriesi, len zmierni symptomy, za cenu moznych skodlivych postrannych ucinkov.
Cest vynimkam, tj lekarom co adresuju nedostatky menovanych dodanim vo forme neskodnych potravinovych doplnkov.

Peter1994

Bojím sa ísť ku Gastroenterológovi, že mi dá nejakú hadičku do zadku, alebo čo...Mal som od obvodného lekára lieky, vie že čo mi je...Ale nepomohli mi :( Nemáte rady?