štúdium soc.práce

tpch

Laurina, presne tak-oni sami si mozu za povest, aku maju. Tych par zanietencov sa utopi v mori necinnych a lenivych.

jajka001_

kym vlada nevytvori system ktory umozni socialnym pracovnikom pracovat a naozaj mat vysledky v tych osadach, tak tam nikto zamestnany nebude. oni nemaju zaujem riesit ciganov, maju predsa zavaznejsie problemy. napr kam ist na dovolenku.

tpch

veve, teraz si sa pochovala zaziva. Si taka ako ostatni-len sa ohanat zakonmi a vyhlaskami. Povazovala som ta za nadsenkynu na nespravnom mieste, ale si len dalsia buduca kancelarska hnida.

veve_IX

Laurina ide presne o ten istý princíp. Ty si nemôžeš dovoliť povedať že niekto nič nerobí. V každom odbore sú ľudia kt. vo svojej práci na sebe makajú a sú takí, kt. ju robia povrchne..Či je to v SP, v školstve, v zdravotníctve, všade.
Preto prosím nezhadzujme česť a dôstojnosť poctivých soc.pracovníkov. Ďakujem

Maoam

ja ked som pocuvala, co zaziva, tak mi mraz behal po chrbte, pritom je to statny, namakany potetovany chlap, nebojacny, ale kazdy den v terene je riskantny, ale robi to rad...uspesne uz integroval mnohych mladych spät do rodin, je pre neho radostou vidiet, ked sa niekto dostal od drog prec a vystudoval a podobne...

ale proste na tuto pracu treba takychto ludi, niekedy mam dojem, ze socialny pracovnik a socialny pracovnik nie je to iste, mnohi to studuju lebo musia (potrebuju titul v praci, na urade), malo je takych skutocne zanietenych, teda tak sa to javi

Laurina22

Jednoducho pojem "socialny pracovnik" stratil na svojej kvalite.A velmi vela.

Pretoze vas je mnozstvo.A vysledok nulovy.