Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zacinajuca celulitida u stihlej

Excita

Este som zabudla, ze zacinajucu celulitidu moze aspon trosku zmiernit pravidelna striedava masaz - studena a tepla voda... zlepsis tym prekrvenie v tej oblasti.

Excita

Pit vela vody a nesladenych cajov, nefajcit, nepit, no najma nesolit jedla aby sa zbytocne nezadrziavala voda v tele, nejest vela mastneho a sladkeho... ak sportujes, tak super. Nic ine okrem sportu a vhodnej stravy naozaj nefunguje.. ziadne kremy a podobne bludy :-)

geekygirl7

Osobne si myslim, ze sme uz totalne zblbnute mediami a korporaciami, ktore chcu zarobit na niecom, co ani nie je problem. Celulitida je normalna. Vsak ju ma nejakych 90 percent populacie.
Je to dosledok zenskych pohlavnych hormonov a struktury tkaniva.

silvia123

len treba s nou zacat nieco robit na zaciatku,este v pociatocnom stadiu, preto som zalozila tuto temu,ze co s nou?

lea26

myslim, ze celulitidu ma uz dnes asi kazdy... roky som zila v tom, ze ju maju mat len zeny, ale maju ju aj niektori chlapi. Napr moj ocino miernu na nohach, moj bratranec ju ma na bruchu, aj ked nie je tucny a videla som ju uz na vela chlapoch, ked som bola v lete pri vode... Cize neplati ten vtip. ze preco nemaju muzi celulitidu, lebo je to skarede:D
na zmiernenie mne pomohli kremy od garnieru a rucna kazdodenna masaz noh

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zacinajuca celulitida u stihlej - Fórum - ZDRAVIE.sk