Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gitaristom, ako dlho?

Príspevok v téme: Gitaristom, ako dlho?
Kvietok22

Ahojte, chcem sa spýtat, ako dlho vám trvalo naučit sa schopne hrat na gitare??? Povedzem tak, že ste dokazali zahrat trebars pesničky od System of a down?? Alebo urobit nejaku lahšiu slušnu cover nejakej znamej skladby?? A ono sa časom tie prsty povolia??? Som totiž v začiatkoch, a neviem si totálne predstavit, ako sa dokáže tými prstami tak strasne rýchlo a presne hýbat po hmatníku pri tažších skladbách, ako napr. kapela august burns red. Dakujem:-)))

ta3

Neviem presne kolko mu to trvalo, ale asi take 2 roky, prve vystupenie mal na svojej stuzkovej a mal uspech, potom to dalej nerozvijal, verejne by nevystupoval pre velku tremu, teraz si uz len zriedka zahra pre vlastne potesenie, hra aj na akustickej, aj na elektrickej gitare

Kvietok22

ta3 - hm, som rada, že si nedala na nich a šla si. Spievam a je to moj život a teraz chcem vediet hrat a to je moj druhý život. A vkuse len drísty typu, že na Slovensku a bla bla...

Tvojmu synovi ako dlho trvalo naučit sa hrat? A aké veci zvláda? Hráva na elktrickej gitare?

ta3

Kvietok, tak nieco Ti poviem, nepocuvaj co Ti vravia ostatni, ja som tiez od vsetkych pocuvala len ze vydat sa do Australie je naivna fantasmagoria, nenasiel sa veru jediny clovek, ktory by ma bol v tom podporil, no ja som sa napriek vsetkym tymto reciam nevzdala, ale robila som vsetko preto, aby som tento svoj velky sen uskutocnila a vidis, vsetci sa mylili, uz som tu 6 rokov a som stastna, je pravda, ze na Slovensku je tazka doba, ale nikdy nebude tak zle, aby kultura celkom zahynula, pravdaze v takych tvrdych podmienkach ake momentalne na Slovensku su sa presadia iba ti najlepsi, ale ak chces byt tym najlepsim, nikto na svete Ti v tom nemoze zabranit, je to len a len na Tebe, zapamataj si to

Kvietok22

ta3 - dakujem za radu:-)
Velmi chcem vediet hrat na gitare, chcem byt dobrým gitaristom:-)
Chcel by som, ked už budem vediet hrat, založit si kapelu, ale živit sa hudbou, tak to pochybujem, že sa mi podarí, ved vieš ako je to s hudbou na Slovensku, tažko tažko a ešte raz tažko. Všetci mi vravia, že to vidím cez ružové okuliare a že prerazit sa takmer neda a uživit sa hudbou, to duplom... :-(((

ta3

Kvietok,
vsetko zalezi od toho, ako velmi sa chces naucit hrat, ak je chut obrovska, potom nic nie je nemozne a prevdepodobne nejaky talent a hudobny sluch musis mat, ked uz hras na klaviri a spievas, tak ja nevidim ziadny problem preco by si sa to nemohol naucit a ucitel by urcite pomohol ,ale nie je nutny, vela informacii o hre na gitare zistis aj na internete a ako dlho Ti to bude trvat, to zalezi vylucne od Tvojho talentu a casu, ktory budes tomu venovat, moj syn napriklad je lavak a uplne sam sa naucil hrat na gitaru a viem, ze vela pri tom vyuzival internet, ja sama som hrala na gombikovu harmoniku, ked som este ani do skoly nechodila, tak vela chuti do ucenia Ti prajem, inak je to vyborny napad nielen ako konicek, ale mozes sa hudbou potom aj zivit a ked budes dobry, caka Ta skvela buducnost

Kvietok22

zewa - Prečo záleží, či už na niečom viem hrat?? Tak uplne minimalne na klaviri dačo, a spievam, to je všetko.

Kvietok22

zewa - Prečo záleží, či už na niečom viem hrat?? Tak uplne minimalne na klaviri dačo, a spievam, to je všetko.

zewa

zalezi od toho, ako velmi sa tomu chces venovat. A ci uz na niecom vies hrat. 2-4 roky predpokladam. Ale s ucitelom a dennodenne cvicenie ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.