Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať späť stratenú dôveru

Príspevok v téme: Ako získať späť stratenú dôveru
bea10

Dobry den, spravila som hlúposť, stratila som to čo je vo vztahu najcennejsie. Za priatelovým chrbtom som sa stretávala ešte s jedným chlapom. Vedel že mam priatela, nič sme spolu nemali až do chvíle kým neprišla menšia kríza a s priatelom sme sa pochytili, vypila som si a potom ma nachytal v jeho naruci.. bla bla, klasický príbeh.. Hrozne ma to mrzí, bolo to len hlupe poblaznenie, chyba, ktoru by som uz nikdy nezopakovala. Tyzden nato som to u priatela ako tak vyzehlila, no potom mi z nicoho nic dal kosom, ze ma sice lubi a chce byt so mnou, no nevie zabudnut a znova mi doverovat.. Rozisli sme sa. Znova po tyzdni mi volal, stretli sme sa. Obimal ma, bozkaval, no potom opat ta stara pesnicka. Možno ma tu väčšina odsúdi, alebo povie aby som kašlala nato,že si ho po tom nezaslúzim. No zaujímaju ma skor nazory a rady tych co podobne maju za sebou alebo vedia, ako ziskat spat a budovat si doveru, dat najavo ze je jediny, chcem tu byt pre neho a ini su davno pase...

crississs

kazdy vztah je osobity a je tazko radit ale vseobecne si myslim ze tvoj priatel je zalubeny viacej alebo je trosku slaboch, pretoze rozist sa a po tyzdni zavolat je znak nerozhodnosti, je dost mozne ze nakoniec mu aj tak odides s inym

ta3

skoda, ze si si vsetko neuvedomila predtym, ako si sa ocitla v ineho naruci, ale neboj sa, nie si sama, mnohi si uvedomime hodnotu veci alebo vztahov az ked ich stratime, stratena dovera sa len velmi tazko ziskava spat, cloveku, ktory raz sklamal, uz nemozno nikdy 100% verit, predstav si opacnu situaciu, tiez uz by si mu uz tak neverila ako predtym, urcita pochybnost tam vzdy uz bude, ono odpustit sa da, len zabudnut asi nie, mozes si ho ziskat spat, ale musis byt teraz velmi trpezliva, chce to vela casu

jajka001_

ja som odpustila - nie neveru len to ze sa zalubil do inej - ale rok mi trvalo kym to prestalo boliet a zacala som ako tak verit. ten tvoj by ti chcel verit, ale nejde to, musis to akceptovat, dat mu priestor a cas. vela casu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať späť stratenú dôveru - Fórum - ZDRAVIE.sk