je to úplne normálne ?

Príspevok v téme: je to úplne normálne ?
natusa42

takže...mám priateľa už vyše roka a pol a pred pár dnami sme sa niečo bavili o sexe a tak ,a on sa mi "priznal ".že ho dokazu vzrusit pekne zeny na ulici hocikedy ....a pritom viem,že by nedokázal podviezť ,ani nič ..nie je taký typ chlapca ...je úžasny partner ...ale jednoducho toto ma dostatočne odrovnalo...akože ..vraví,že ja ho priťahujem a vzrušujem maximálne,ale ..toto ma "zabilo " ,je to úplne prirodzene,že chlapi,mnáte dievča ,ktoré nbadovšetko milujete a vzrušíte sa pri cudzej žene ?na ulici ?ktorú ani nepoznáte ?stačí ,že má pekné telo a tvár ??

DobraRada

Nemozem si pomoct, ale nasledovne napisala Natusa vcera v teme "Podviedla som svojho partnera":

si bezcharakterná ak mu to nepovieš ,a vlastne už si aj teraz,kedže si top spravila ..ak si svedomie dovolí dívať sa mu do očí,tak zamlč mu to po celý život ,čo iné ti máme poradiť ?bud mu to povieš,alebo nie ....je to na tebe

Natuska, ked hovoris, ze my sudime teba a nic o tebe nevieme, preco si myslis, ze ty vies o autorke temy vsetko potrebne?

Inak su aj horsie veci ako olutovana jedenkrat zrealizovana nevera...

vindicta

natusa42: chces sa spoznat viac? internet nieje az taky anonymny, ako si niektori ludia myslia :) ale, fakt nemam zaujem, a stacilo mi, dokazal som si vytvorit nazor, podla toho, co si tu napisala...

natusa42

vindicta- jedna rada do budúcna : neurážaj ľudí,že patria na psychiatriu,ked o nich nič nevieš a ani ich nepoznáš

vindicta

natusa42: :))) ked som to po tebe cital, tipoval som tak okolo 14... fakt mas uz skoro 20? :) sranda, ze existuju aj taki divni ludia ako si ty, ja ich moc nepoznam, tak toto je jedna z moznosti, ako sa k tomu dostat, kedze niesom psychiater :)

natusa42

sweater neposudzuj ma,ked nevieš,prečo tak konám ,tiež som si nemyslela,že to niekedy voči niekomu dokážem,ale naučil ma ON sám,že musím byť maximálna mrcha ,čo sa tohto týka,lebo sa mi tak naubližoval,že to únosné nie je ...preto všetko robím,ako pomstu prenho

sweater

to myslis vazne? si precitaj tvoj prispevok zo vcera 21:23 a povedz mi ze ti to pride uplne normalne. chudak chalan, nadarmo sa nehovori ze laska je uplne ehm...