ochlpenie

aleba

Urcite to bude hormonalny problem, pretoze je pravda, ze deti zacinaju dospievat zaciatkom 10. roka zivota...
Vas problem moze byt spojeny s cinnostou stitnej zlazy, ale taktiez aj s cinnostou mozgovej hypofyzy. Pravdepodobne sa jej produkuju nadmerne hormony, ktore su zodpovedne za vyvin sekundarnych pohlavnych znakov...ale to s tym potenim bude urcite nieco so stitnou zlazou...
Urcite by ste mali ist k lekarovi, pretoze ked uz nic ine, tak aspon to potenie sa da vyliecit.

tanca

Pekný deň, moja 7-ročná dcérka je ochlpená na ohanbí a má výrazný pot. Znepokojuje ma to vzhľadom na jej vek. Vie mi niekto poradiť čo mám robiť? Ďakujem za prípadné odpovede.

ankaaaaaaa

Mam trocha viac rokov a vadi mi to,chodim plavat chodim pravidelne do sauny a pravidelne sa holim,strojčekom pre ženy,ked sa v saune vyzleču niektore ženy a je ich malo ktore sa neholia, tak sa dost zvlaštne pozeraju niektore ženy na ne nie je to esteticky pekne a ani mne samej sa to nepači ked sa žena upravi je to lepšie ako ochlpena bit až do stehien ale sme ludia a mame rozne nazory aj na toto PAPA