Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boľavé kĺby na rukách

Príspevok v téme: Boľavé kĺby na rukách
Michal_PU

Ahojte!
Posledný týždeň ma bolia kĺby na rukách. Na ľavej rameno, lakeť a zápästie a na pravej len zápästie. Dodám, že nemám nejakú extra náročnú prácu, nezranil som sa a nemám to zo seba uspokojovania :D
Nevie mi niekto poradiť, z čoho to môže byť? Prechladnuté? Alebo nejaký zápal?
Dnes si pôjdem kúpiť nejaký krém, bo to začína čoraz viac bolieť :(
Nemá niekto nejaký tip ako to vyliečiť alebo čo to spôsobuje?
Ďakujem za pomoc :)))

simka111

mna niekedy boli na lavej ruke klb pri veľkom palci, neviem, či je to len klb, je to cele to miesto, ktoré sa pohybuje ,ked pohnem palcom. nie vždy ma boli, lebo niekedy možem robiť čo chcem, no inokedy ma takk boli že nemožem ani nič dvihnut. potom mi to opuchne.. najhoršie to mam ked niekedy vychadzam zo sprchy mam to opuchnute, červene a boli ma to, no niekedy cítim aj svrbenie medzi bolestou.

katkasofi

ahoj. no ja som to tiež mala 2x...išla som k lekárke, mysliac si že ma pošle ako šišnutu domov, ale predstav si že som mala zvýšené počky pľúcnych chlamýdií. odoberie Ti krv a pošle na rozbor. výsledky budú po cca 10dňoch. predpísala mi 3xantibiotika a potom som išla na kontrolu po pol roku tušim.a atb zabrali a bolo po bolesti. teraz sa mi to vratilo znova, no boli ma klb na ľavej nohe, teda členok. nech Ťa nepomyli ten nazov že pľúcne. ak si daš do googlu nazaov pľucne chlamydie dozvieš sa viac. takže choď k obvoďačke...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.