Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadavanie vlasov

wondergrey

moja rada - tonikum MATRIX Biolage ScalpSync...na notine ho zozenies za cca 12,90e a je tam 10 flaštičiek čo je super ;)

bibisa

nuz.aspon vies na co bolo dobre si nadpojit vlasy.skus alpicort F.ten je celkom dobry.zastavenie vypadavania som badala uz niekedy okolo 5 - 7 tyzdna.ale bohuzial ta vodicka to nezastavi natrvalo.to by si to musela denno denne pouzivat vkuse 365 dni v roku a celi zivot aby si mala istotu ze sa to znovu nespusti.

rruby

Ahoj bibisa, dakujem za radu ale viem, ze kozna mi nic nove nepovie. Vypadavanie mam okrem ineho sposobene tym, ze mam vlasy nadpojene.Chcem si to uz dat dole, len potrebujem mat nejake vodicky, cim si dam tie moje vlasy "dokopy" nech sa mi nejak zregeneruju.

bibisa

AHOJ.a nemyslis ze ked uz sa ti robia doslova miesta kde vlasy nemas,ze ti naozaj velmi vypadavaju vlasy ze to je skor vec do ruk lekara?skus si zajst ku koznej co ti na to povie.a bez tak by si mala od nej vl.vodicky predpisane ovela lacnejsie ako sa predavaju.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.