Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oralny sex - boli partnera sanie?

pampušik

možte mi niekto poradit? ake pohyby mam robit s jazykom ked mam partnerov penis v ustach? dakujem..odpovedajte prosim seriozne

janekMY33

Ale nesmies sat ako zo slamky tak nezne sat opatrne a urcite ked bude 2 tyzdena prestavka a budes sat tak boliet nebude a ked dudes sat 2 razi za den tak sanie boliet bude ked je citlivejsii

mrvinka

je dobry napad robit fajku s haslerkou alebo anticolom?prinasa to nejake ozvlastnenie? mate s tym skusenosti?niekde som to citala a chcem vedeit vase nazory:-)

janekMY33

sanie je super bez toho by to nemalo ani bit. a ked ho to boly tak to moze byt sposobene tim ze uz sexujete velmi casto nech si da prestavku aspon 10 dny ani masturbovat a potom ked budes sat tak ho to bude velmi velmi vzrusovat

BraNIK

Ahoj, praveze ked saje, vytvori podtlak a tak lahsie dojde k vystreku sperma. Vlastna skusenost, mojej to tak kazem aby sala :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oralny sex - boli partnera sanie? - Fórum - ZDRAVIE.sk