Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit hrče v krku

Príspevok v téme: Pocit hrče v krku
Emma5

Som vyše pol roka po operácii ŠŽ. Bola mi odoperovaná polovička ŠŽ. Neviem, či to môže s tým nejako súvisieť, no všimla som si, že keď som na dlhšej prechádzke, mám pocit ako keby som mala hrču v krku. Keď sa napijem, alebo dám cukrík, na chvíľu je to o.k.Má niekto tiež takýto pocit? Vďaka

18iceman18

Pre Emma5!!

Neviem Vám poslať e mail na vašu e mailovú adresu. Vždy mi príde späť správa, že sa nepodarilo poslať ju.

Pošlite mi nejakú inú e mailovku. :)

18iceman18

PRE Emma5

Dobrý deň.
Síce neviem, na čo ste bola operovaná...ale to je jedno. Tieto symptómi, ktoré opisujete mám aj ja. Keď chcete, ochotne Vám poradím. Napíšte mi na borsanyi.k@zoznam.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocit hrče v krku - Fórum - ZDRAVIE.sk