** Dá sa do vzťahu "vrátiť" iskra?? ""

Príspevok v téme: ** Dá sa do vzťahu "vrátiť" iskra?? ""
ushko

.. sme spolu 7 rokov, partnera lubim, ale .. je uplne prec cela ta "chemia", ktora medzi nami bola .. da sa to nejako vratit spät? vlastne, prosim, poradte mi niekto, kto to dokazal .. kto mal vztah dlhy, lubil partnera, ale tomu stale nieco chybalo. Pretoze partner ma ma rad, ale citi strasne, ze nieco mu chyba, a uz rozmyslal aj nad rozchodom :(

sweater

dieta nema prichadzat na svet ako zaplata vztahu to poprve, a myslim ze to nebude len o sexe, jednoducho sa stratila ta tuzba co bola na zaciatku, kupa nejakej sexualnej hracky to vyriesi mozno na tyzden, ak vobec, je to problem 99,9% vztahov casom, tych 0,01% neviem ake nato pouziva kuzlo. je naivne si myslet ze partnerska laska vydrzi navzdy kazda jedna casom vybledne az tak ze sa skoro strati, alebo sa strati uplne, tu ziadny woolight, co udrzi farby navzdy svieze neexistuje...

jahodka123

jajajaaaaaa - pekná blbosť, ty teda musíš mať skúseností... Je úpne normálne, že vzťah zachváti rutina a už to nie je ako na začiatku, keď boli takí pobláznení zo seba atď.
ushko - doporučujem nové polohy, skús to nejako okoreniť. Kúp nejakú sexuálnu pomôcku, prípadne čokoláda je dobrá vecička, kúp si nejaké sexi spodné prádlo (korzet, podväzky) alebo nejaký sexi kostým (sestrička, policajtka, školáčka). Kúpete sa spoločne alebo každý zvlášť ? Spoločný kúpel pri sviečkach a vínku - tiež treba praktizovať raz za čas. Chodíte do kina? Na výlety? Treba niečo podnikať, prípadne chodte sa zabaviť aj každý zvlášť, aby ste mali potom o čom kecať atd. Alebo dieťa? Tiež môže byť dobrý liek. Neviem, ako ste na tom, aký máte vzťah, tak menujem všetko, čo ma napadlo..

jajajaaaaaaa

Ked sa dvaja miluju, tak nemozu riesit veci typu, ze vztah nema iskru. Ak uz to riesia, tak to nie je laska :)