Nesúmerné oči

Príspevok v téme: Nesúmerné oči
Jakub17

Ahoj. Už asi 2 mesiace pozorujem, že mám nesúmerné oči. Vyzerá to ako keby 1 oko bolo väčšie ako druhé, predtým som mal oči úplne v poriadku. Na tom jednom oku mám trochu padnuté viečko, zblízka je to vidieť. Nosím kontaktné šošovky už 3. rokom, tak neviem či to nemôže byť spôsobené aj tým. Mám veľký strach že mi to viečko padne ešte nižšie... Už teraz som kvôli tomu smutný, pekne to rozhodne nevyzerá. Myslíte že o tom mám povedať očnej aj keď sa to netýka oka ale viečka? Dá sa s tým ešte niečo urobiť? Viem že tu nieste odborníci, ale 100-krát ďakujem za každú radu. Mám len 17, a už mi ovísajú viečka,obzvlášť to jedno :(. Som smutný...

Hercov

čaf... mám ten istý problém... mám pravé oko trošku viac väčšie ako ľavé... na ľavom mám trošku opadnúté viečko... lenže to pravé ma aj pobolieva, alebo keď pozerám do monitoru tak ma začne dosť bolieť a štípať... bol som u 3 očných a vraj to je o.k... ževraj časom by to malo samo zmiznúť, no mám to cez 2-3 roky a žiaľ nič...

hmmmmmmmmm

a ake sosovky nosis?tvrde alebo makke?pocula som,ze tvrde mozu sposobit pokles viecka, kolegyna nosi sosovky uz vyse 20 rokov, tvrde,a za tie roky jej jedno viecko spadlo, chodila po vseliakych vysetreniach, bolo podozrenie na mikro mrtvicu, problemy so stitnou zlazou a tak,az jej nakoniec bolo povedane,ze to ma zrejme z tych tvrdych sosoviek.v ramci korigacie jej bola navrhnuta plastika.ale nemyslim si,ze je to tvoj pripad,jednak zrejme nosis makke sosvky a na druhej strane dnes uz aj tvrde su uplne o inom ako kedysi! prehnane sa pozorujes mozno iba!

eam

Nebuď smutný:),zbehni najskôr za svojim lekárom, možno bude vedieť prečo sa ti to stalo, alebo aspoň ťa usmerní kde s tým máš ísť. Len tak sa ti to nemohlo stať, možno to niečo signalizuje.