Hnacka

Príspevok v téme: Hnacka
kajush

Ahojte,
už 4. deň hnačkujem, bolí ma brucho, budím sa na bolesti aj v noci. Včera som bola u lekárky, tá mi odporúčila kvapky HYLAK forte a famotidin tabl. Teda od včera sa liečim tými kvapkami, a nejak sa mi zdá že vlbec nezaberajú. Aké máte s nimi skúsenosti Vy? Je deň málo na to aby som pocítila účinok HYLAKu? Chcem ísť do lekárne a kúpiť si ešte endiex (vraj je to dobré). Môže sa to užívať aj spolu?
DIKI

RNG

Hnacka je odpoved tela na zamorenie criev, ktore sa snazi vyhodit. Pomozu pri nej rozne absorbenty, pasivne, ako bentonity, zeolity a drevenne uhlie, ktore do seba nasaju toxiny, alebo aktivne, mikrovlakniny, ktore nielenze absorbuju, ale podporia/zivia probiotika, ktore nasledovne vytlacia tie skodlive premnozene mikroby.
Na zastavenie hnacky je velmi ucinne zobrat niekolkokrat denne lyzicu praskoveho collostra s lyzicou psylia a hromadou vody(pol litra), o 2 hodiny kvalitne probiotika a kazdych 8 hodin opakovat.

Ivka 1

Na okamžité zastavenie hnačky je veľmi dobré Imodium alebo Imodium plus - sú voľnopredajné. Na lekársky predpis je : Reasec . Smektu je dobré kombinovať s Hylacom . V každom prípade je potrebná diéta : sucháre s čiernym čajom Pigi, ryža uvarená na kašu vo vode a rozmixovaná s banánom, ryžový odvar s mrkvou, banán s varenou mrkvou.

boba 77

Najlepšie na hnačku je ryža s banánom a jesť kým hnačka neprejde. Taktiež to čierne uhlie pomáha.
Hnačku treba zastaviť čo najskôr lebo dehydruje telo a vyplavuje dôležité minerály z tela.