Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diagnoza H82

Gabriella 1

Ahojte, chcem len dodat k chorobe ako je vertigo, menierov syndrom, vestibularny syndrom....Ja toto vsetko mam vyskusane, aky je to hrozny pocit ked sa vam mesiace toci hlava , busi srdce,tazke dychanie,unava, nechut cokolvek robit, chladne koncatiny...skuste dodat telu viacej vitaminov ,hlavne vitamin D , kalcium a magnezium.Ja som si to kupila v tekutom stave v lekarni ,kedze nemam rada lieky .Mne to pomohlo hned.Odkedy to beriem nemam problemy ,ale musela som vynechat kavu a zacat cvici ,tak isto nezabudnut upravit jedalnicek jest zdravo .Citim sa vynikajuco, predtym mi nepomohlo ani cvicenie, ani cinska medicina, a take lieky ake tu boli spominane na vertigo. To bola len chvilkova ulava ,ale teraz po tych vitaminoch sa citim super.Presla som vsetkymi vysetreniami a nevedeli si so mnou rady .Vyskusajte a dajte mi vediet ci vam to pomohlo.Ked mi lekari roky nevedeli pomoct, musela som si pomoct sama.Vdaka za to, ze mame internet. Drzim palce.Posielam vela pozitivnej energie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diagnoza H82 - Fórum - ZDRAVIE.sk