Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diagnoza H82

Gabriella 1

Ahojte, chcem len dodat k chorobe ako je vertigo, menierov syndrom, vestibularny syndrom....Ja toto vsetko mam vyskusane, aky je to hrozny pocit ked sa vam mesiace toci hlava , busi srdce,tazke dychanie,unava, nechut cokolvek robit, chladne koncatiny...skuste dodat telu viacej vitaminov ,hlavne vitamin D , kalcium a magnezium.Ja som si to kupila v tekutom stave v lekarni ,kedze nemam rada lieky .Mne to pomohlo hned.Odkedy to beriem nemam problemy ,ale musela som vynechat kavu a zacat cvici ,tak isto nezabudnut upravit jedalnicek jest zdravo .Citim sa vynikajuco, predtym mi nepomohlo ani cvicenie, ani cinska medicina, a take lieky ake tu boli spominane na vertigo. To bola len chvilkova ulava ,ale teraz po tych vitaminoch sa citim super.Presla som vsetkymi vysetreniami a nevedeli si so mnou rady .Vyskusajte a dajte mi vediet ci vam to pomohlo.Ked mi lekari roky nevedeli pomoct, musela som si pomoct sama.Vdaka za to, ze mame internet. Drzim palce.Posielam vela pozitivnej energie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diagnoza H82 - Fórum - ZDRAVIE.sk