synova desiata

hviezda01

3nttt-ked uz,tak som tam napisala zorala...ale v dalsom prispevku som sa opravila a napisala tam,zobrala...ale chapem,aj mne by to prislo vtipne...:-))))))ale tusim to bolo zmazane

hviezda01

jajka,dakujem za prispevky a som rada,ze si napisala,aj ked som sprv bola trosku vysrdena na tvoje nazory,..:-)..ale som rada,ze sme sa potom pochopili...diky moc a pekny zvysok vecera...idem teraz off..papa

jajka001_

oni si robia zle tak navzajom, tiez mi bolo povedane ze moj robi jednemu zle, z maleho vyliezlo ze ten druhy vlastne robi zle jemu lebo sa mu posmieva, tak maly ho strcil...tak kto je potom ten zly hm

jajka001_

a inak aj maly v skolke, vravel ze mu niekto robi zle, dalsi den boli naj kamosi, potom o par mesiacov uz to nebol kamos, uz bol iny najkamos a stale dokola. ale decka ho mali radi, to je asi hlavné

hviezda01

ved ja som tiez za to,aby si to oni medzi sebou sami vybavili,to iste hovorim aj synovi,ked ti niekto da facku,vrat mu ju..len co je horsie,mamicka mi povedala,ze jej syn sa do skoly vzdy tesi vtedy,ked moj je doma...ja mam az strach z toho,ked mi zazvoni telefon..a tiez som povedala,ze kazdy si pod pojmom robenia zle predstavuje nieco ine..mojho naspirklad v druzine sikanovali,cca 2 roky naspat,a ja som sa to dozvedela nahodou od susedky,vtedy som mu povedala,ze aky je hlupi,ze na neho sa kazdy stazuje,a on nepovie,ked mu robia zle..ale to mozno aj preto,ze mu hovorim,aby nezaloval,ze si to ma vybavit s tym dotycnym,alebo to ma povedat ucitelke,kedze sa to deje v skole,co ja s tym urobim,ked som tu a on tam

jajka001_

no, aspon uvidis, co su to za ludia. pamatam ze na zakladnej boli fakt niektori rodicia trhnuti. a budes vediet do akej miery to brat vazne. pripadne mu zakazat sa s nim uplne bavit a reagovat na neho, ak sa nebude dat inak, neviem. na skole maju psychologicku nie?
poznam aj pripady ked sa z toho co mu robili zle a z toho zloducha stali najlepsi kamosi :) najlepsie by bolo keby si to chalani vybavili medzi sebou