synova desiata

hviezda01

presne tak,mala mu dat poznamku,a nie mu zobrat desiatu,ktoru udajne hodila do kosa!!..to nerobime ani doma,ze hadzeme chlieb do kosa!!!

tiež učím

Tak toto je fakt trochu choré, nečudujem sa národu, keď na učiteľov občas zanadáva, ak počuje práve o takýchto, tak má prečo nadávať. Ja síce učím na gymnáziu, toto už neriešime.Keby toto urobila môjmu dieťaťu, tak pôjdem nielen za riaditeľom, ale aj za inšpektorom.Pokiaľ deti v triede nebehali, tak predsa , čo je zlé na tom, že jedia postojačky. Veď je to bežné niekde na recepciách. Ešte to nikde nevidela? A že už bude obed? Veď práve. Už je skoro obed, takže tie deti sú hladné, a preto im jesť netreba???? Veď je to trochu zvrátená logika.Ja sama mám taký metabolizmus, že potrebujem jesť každú hodinu. Je fakt na zamyslenie, že niekto taký môže pracovať s deťmi. Ľutujem ich.

jajka001_

ja by som z toho kovbojku nerobila. ked maju sediet na zadku , co je uplne normalne kedze pri jedle sa sedí a nemrví po celej triede, že, tak maju sedieť na riti a respektovat učitelku. ak tvrdi ze isli potom na obed, tak od hladu asi neumierali. ale mala im dat poznamku a nakazat im sadnut si a nie vziat desiatu.

xy:)

my sme sa museli prechadzat pocas velkej prestavky do kruhu a cez malu prestavku sme mali zakazane ist na wc. ucitelia su psychopati, treba stat za svojim deckom.

Heatherka

pocas prestavky mali deti sediet na mieste ??a co robia cele hodiny? ved prestavky su nato, aby sa deti troska presli. na niektorych ZS je dokonca system, ze pocas prestavky vsetci na chodcu a prechadzat sa do kruhu. mozno trocha komunisticke, ale aspon sa prevetraju troska.

tak toto by rozculilo aj mna. snad si to tej ucitelke dobre vytmavila. nema co siahat na jedlo deti aj keby neviem co robili.

Weva

Suhlasim s Tebou, ze to bolo totalne neprimerane... Jasne, ze treba mat u deti autoritu a zabranit chaosu, ale zjavne to pani ucitelka nezvlada, ked potrebuje "trestat" za to, ze jedli pri okne... Drzim palce