Výhody single života. On už má inú a ja som stále sama

Príspevok v téme: Výhody single života. On už má inú a ja som stále sama
Lejla-single

S mojím bývalím sme sa rozišli v polovici júna, on to ukončil tak že si na FB zmenil status zo zadaného na single. Po mojej sms o pochybnosti našom vzťahu . Cakala som nejaký rozhovor, nejakú poslednú nádej na zmenu a po mojom návrate domov ma už nečakalo nič. A to vraj , ako o mna bojoval .... A ako si myslel že JA som tá pravá . Hmm ..
Čo ma však zaráža ako rýchlo si našiel niekoho druhého . Na konci augusta. Proste chápem,že medzi nami už nebolo nič, boli sme slobodní ,dospelí ludia ale...Aj tak sa ma to dotklo . Ved to asi poznáte aj vy . Ten čudný pocit, že dokáže byť šťastný aj bez vás. Aj ked mu to prajem samozrejme.

Poprosím všetkých -zadaných no najma tých nezadaných ;-) aby sa vyjadrili čo považujú sa najvačšiu výhodu/y single života. :)A ako zahánate samotu ked 99,9 % vášho okolia je zadaná.

Lejla-single

len ja vacsinou striedam školu, brigádu , učenie ... a takto dokola :( Proste niekedy mi strašne chýba niekto blízky vedla mna, spriaznená duša, niekto, s kým by som si naozaj rozumela...

Denizka

Ja som na tom podobne ...
Keďže ja som mala byť tá "pravá" nechápem to ...a keď vidím za akú "buchtu" ma vymenil je mi na grc ...nesiaha mi ani po päty, čo je o to zranivejšie...
čítam knihy, chodím plávať a do fitka, venujem sa škole, ozývam sa kamošom na ktorých som doteraz nemala čas...niekedy sa mi to darí ...inokedy ma pochytia tie obdobia takej práznoty a hlavne keď všetky moje kamošky nehovoria o ničom inom len o svojich frajeroch, keď si večer na intáku líham a im prichádzajú smsky na dobrú noc ...niekedy je to celkom ťažké ....

:(

Každý rozchod bolí, čas rany zahojí a koniec jedného je začiatkom niečoho nového. Neviem aký vážny je váš rozchod, či už je naozaj koniec. No neponižuj sa, vypni, venuj sa sebe, priateľom, nič nesil.Možno ti robí na truc, vyčkaj.Ak by si si aj ty niekoho našla, nebolelo by to tak, ale to už ty musíš vedieť.