Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nudná tichá

Príspevok v téme: Nudná tichá
Liwka :(

Ahojte tak ja mám taký problém .. v škole som strašne nudná a tichá . Strašne by som chcela byť ako moje spolužiačky .. ale neviem ako na to :( aj keď chcem niečo povedať na hlas tak sa mi to proste nedá :( asi nemám na to hlas ... (neviem či ma chápete :/ )
na druhý rok nastupujem na novú školu ( na strednú)
a nechcem byť nudné, tiché dievča ako som na základnej ... prosím pomôžte mi :/ ...

zewa

Dam ti radu.
To, co by si rada povedala v skole, trebars o tom, co si citala, zazila, videla, pocula, atd. skus si to najskor doma povedat nahlas. Niekolkokrat. Skus si to nacvicit. Casom ti pojde rozpravanie pred kamoskami aj bez toho. Nepremyslaj len na urovni myslienok. Ale rob to nahlas. Ked ta nikto nepocuje. Pomaha to ;)

abrhplus

a prečo si myslíš že tichá je nudná podla mna vobec možno si skvelý pozorovatel a vidíš veci vnimaš ktoré si možno druhý nevšimnú ja som nie velmi spoločesnká a ani velmi nemám rada ukecaných ludí nikdy ma nebavili, aj ked po čase ked treba tak viem kecat a to dost.
&ja napriklad neznášam hlučné typy a vobec vždy spolu a všade to je nudné podla mna.

byt štastným može znamenat aj vedeit vystupit z davu, nemusi to vždy znamenat aj byt outsidrom.

Ak to chceš zmenit aj ty sa nauč prejavit sovj názor.Neboj sanho nahlas povedat tak ako iný.

jajka001_

este si mlada, to sa zmeni, len musis na sebe trochu popracovat, osmelit sa, byt komunikativna, byt si ista tym co robis,najst si par skutocnych priatelov a rozvijat sa

mimi1123

Liwka, aj ja som mala podobny problem a bolo to preto, ze som si neverila..ale potom som schudla, zacala som sa lepsie obliekat a tak a viac som si zacala verit. Postupne sa zlepsil aj ten moj problem a aj ked stale sa mozno nevyrovnam svojim spoluziackam, je to omnoho lepsie :) drzim palceky, nech aj tebe sa to podari prekonat nech si vyberies akukolvek taktiku :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nudná tichá - Fórum - ZDRAVIE.sk