Platenie trvalého príkazu zo zahraničia

darinka59

Dobry den prajem chcem sa vas opytat ze ci je mozne platit zo zahranicia platby ktore sa tykaju mojich podlznosti som s nimi dohodnuta ze to budem platit kazdy mesiac.Velmi pekne vam dakujem z pozdravom Darina Lehutova

0mega

A da sa ta kreditka zrusit?

Banka si to zasluzi :)

Pouzival by som kartu, ktora je zadarmo (uplne zadarmo), to je debitka napr z akejkolvek banky, ktora ma aj ucet, aj kartu a aj platby nou zadarmo..

Pisem z vlastnych skusenosti, tiez som maval taketo povolene precerpania, ze "zide sa to" no ale ked som si rocne spocital co ma to stalo, ani nechcem vediet :D

M 25

aale to je moja hlúposť toto, neviem, povedať nie , ked mi niečo núkajú :D

kreditka tuším okolo 60e.
úver u nich 50e

0mega

jaj skoda, lebo teoreticky, neviem ci to este funguje, ale ak si nepodpisala ten precerpany limit, tak si mohla zatvorit ucet a odist (predtym vybrat limit na maximum)..

kreditka co stoji mesacne?

neviem naco si ludia davaju kreditky :)

to su tak bohati? :-O

M 25

prvý krát mi ho povolili oni, potom som to zrušila a neskôr som to obnovila ja..
a ešte tam mám kreditku a úver.

0mega

A ten povoleny debet ti dali na tvoju ziadost, ci len tak?
No aj tak by som si otvoril ucet v mbank (alebo zuno), lebo je to tam free of charge. Naco platit VUBcke 2-3 eura mesacne :)

To mas 50-100eur rocne na poplatkoch a urokoch, slusne co ? :)

Tiez som si s tym presiel a ked mi banky uctovali vela na poplatkoch, presunul som sa inde..

M 25

no na tomto slovenskom- vub, mám tie trvalé príkazy, úver, poistka a tak .. a mám tam teraz debet -500e, takže zatial v nej musím ostať , kým to nesplatím.. takže inú banku mať nechcem- nemôžem..
takže potrebujem dva účty, tu tento a v zahraničí druhý, kde mi bude šéf posielať peniaze..