Zlaty stafylokok.. liecba!

cecil rhodes

Mal som kožné problémy,miesta na pokožke,ktoré príšerne svrbeli.Po mnohých,úplne zbytočných návštevách lekárov a užívaní antibiotík som skúsil octové obklady,opakovene 4 až 5 dní po sebe.Po 5 tich dňoch to bolo ozaj bolestivé,ale koža po tomto spálení sa zahojila a tie svrbiace vyrážky sa neobjavili následujúcich 5-6 mesiacov.K tomu som pridal ešte zmenu stravy: približne 80% surovej zeleniny a ovocia,bez mäsa a cukru.Kávu a alkohol som vylúčiť nedokázal,ale po roku a pol je to zatiaľ v pohode.

RNG

Infekcie v nose a prinosnych dutinach sa daju zxlikvidovat pravidelnym kvapkanim (3 x denne) rozroku GSE do nosa, najlepsie v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa ten roztok dostal aj do celnych dutin.
Roztok pripravis z deci vody a 6 kvapiek GSE. Netreba ho chladit, ma zivotnost dlhe mesiace.
Ten isty roztok je vpodny aj ako kvapky do oci, pripadne aj na pitie, kde denna davka je 60 kvapiek do litra vody, pit postupne po malych glgoch cely den.

Ivka 1

Mirka tak to Ti chvaľujem , ja kým som nevedela o liečbe prirodnými ATB, vybtala som viac druhov syntetickich antibiotik, k lekárovi som chodila ako na hodiny klavíra. Pomohla mi kombinácia prírodných produktov s prírodnými antibiotikami. Držím palce k rýchlemu uzdraveniu!!

Ivka 1

Da sa kombinaciou prirodnych ATB - propolisove tablety, cesnakové tablety. Veľmi dobre je aj kvapkať propolisovú tintúru do vody a kloktať.