vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom

Príspevok v téme: vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom
zufala

prosim pomozte mi... asi pred pol rokom mi na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom zacal rast mensi pupcik.. teraz z toho mam nejaky divny virastok..vyzera to divne ale mam strach ist gynekologovi.. este som nebola na ziadnej prehliadke.. pri sexe ma to neboli,ani to nesvrbi,a uz to je da sa povedat,aj bez citu,ale pred tym ma to uz len pri dotyku bolelo..prosim pomoc :( vzdy ked sa na to pozriem chce sa mi plakat,aj si poviem ze pojdem lekarovi ale moc sa hambim a bojim ... :(

zufala

kalka: Jasne aj on sa bude liecit,dufam ze sa toho coskoro zbavim,pretoze pokial sa to nevylieci,tak nebudem moct mat pohlavny styk uz s nikym,aby som aj ostatnych nenakazila :( dufam ze tie tabletky pomozu..papa

Kalka

ahoj zufala, v prvom rade ti gratulujem, ze si sa odvazila ist k lekarovi. Dolezite je, ze si to prekonala a budes sa na to liecit. Neumreeees. A este nieco, problem bude aj asi s tvojim partnerom, cize by sa mal aj on vysetrit.

zufala

no bola som tam a zistili mi ze mam nejake virusove ochorenie ktore sa prenasa pohlavnym stikom.dali na preliecenie aj nejake tabletky,takze dufam ze mi to pomoze.povedali mi ze to nieje vazne a ani nebezpecne,len neprijemne.. aspon ze na to neumrem :(

123456

ZUFALA... A POTOM NAM NAPIS, AKO SI DOPADLA... DIKY...

NIEKTORI LUDIA SI MYSLIA, ZE RAKOVINA SA TYKA LEN STARYCH LUDI, ALEBO TYCH KTORI MAJU NEJAKE ZLOZVYKY AKO FAJCENIE ALEBO PITIE ALKOHOLU...

MNE PRED ROKOM ZOMRELA 23 ROCNA SPOLUZIACKA NA RAKOVINU PANKREASU, KTORA JEJ METASTAZOVALA DO DALSICH ORGANOV TELA... A TO NEFAJCILA, PILA LEN ZRIEDKA AJ TO MALINKO, ZILA ZDRAVO... SKOSILO NAM JU TO ZA NEJAKE 4 MESIACE... ANO AJ TAKA RYCHLA MOZE BYT RAKOVINA... LUDIA DAVAJTE SI POZOR... VED AJ NA TO SU PREVENTIVNE PREHLIADKY... TREBA SA O SEBA STARAT... VED JE TO SECKO ZADARMO... CIM SKOR SA PROBLEM ODHALI, TYM SKOR A JEDNODUCHSIE SA DA RIESIT...

huba

Ty kokšo nemala som žiadny virus, ani HPV, ani žiadne ine prenosne ochorenie a moj partner bol tiež v poriadku a parkrat sme sa s tym milovali. Tak neviem čo mi tu píšeš. Ako sa prejavia kvasinky ked sa vôbec neliečia? Hovorím z vlastnej skusenosti tak co mi tu chces nahovoriť?? Robili mi aj citologiu a všetko bolo o.k.

123456

hmmm to vypada ako kondylom.... bacha na vec... len pekne este pockaj... nech sa ti To zhorsi, nech dostanes rakovinu krcka maternice alebo co ja vem co este.... kludne cakaj.... sak si mlada... nevadi aK sa ti to roznesie do inych casti tela a postupne ta to bude zabijat... pohoda klidek tabacek...

a teraz.... prepac, ze som bola taka drsna...

ALE KED JA NEMOZEM POCHOPIT, AKO NIEKTO, KTO MA NA POHLAVNOM ORGANE POL ROKA NEJAKY VYRASTOK, AKO MOZE ESTE VOBEC VAHAT NAD NAVSTEVOU DOKTORA!!!!!

dr.

vyrastky su kondylomy. mozu vyzerat ako "karfiol" pripominaju bradavice. sposobuje to virus HPV ale iny typ ako rakovinu krcka. klikni si do googla je tam vela obrazkov, mozes to porovnat: condyloma takto to tam najdes.
urcite ale navstiv co najskor lekara, treba to odstranit, lebo mozes nakazit aj partnera a vyhodit sa to moze aj v posve , na krcku.... treba sa toho rychlo zbavit a zistit aj cytologiu krcka c je viris pritomny aj tam.
vyrastky nesposobuju kvasinky ani ine bakterie!!!