vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom

Príspevok v téme: vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom
zufala

prosim pomozte mi... asi pred pol rokom mi na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom zacal rast mensi pupcik.. teraz z toho mam nejaky divny virastok..vyzera to divne ale mam strach ist gynekologovi.. este som nebola na ziadnej prehliadke.. pri sexe ma to neboli,ani to nesvrbi,a uz to je da sa povedat,aj bez citu,ale pred tym ma to uz len pri dotyku bolelo..prosim pomoc :( vzdy ked sa na to pozriem chce sa mi plakat,aj si poviem ze pojdem lekarovi ale moc sa hambim a bojim ... :(

zufala

ok,pojdem tam. ze vraj je to v nasom meste najlepsi gynekolog,a vsetci si ho chvalia..mozno sa bojim len preto,ze som tam este nebola...ok,dakujem za podporu,pojdem tam,ved co ked to je nieco vazne?? papa dam vediet ako som dopadla

huba

Ja som to raz mala a bola to nevyliečena kvasinkova infekcia, ktora sa dostala do takého štadia, ze mi zacali rast vyrastky. Antibiotika zabrali:-))

no comment

Ale ved to nie je ziadna veda. Nepotrebujes nikoho aby ta tam drzal za ruku. A ked, tak nech s tebou ide priatel. Jednoducho tam zavolaj, objednaj sa a chod. Uz mas vek na to aby si sa o seba zacala starat aj v tejto oblasti. Ja som bola prvykrat v 15tich

no comment

Pocuj zufala, ak si dost stara na sex, tak by si mohla byt aj dostatocne zodpovedna a chodit na prehliadky. Tak prestan lamentovat, ale chod k doktorovi. Pisanie do fora ti nepomoze a neda odpovede na otazky. A hlavne sa nehambi. Lekar je od toho aby ti pomohol a nie aby a sudil...