Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MAX LEAN - mate skusenost?

Efe

Ano ucinkuje to, kym si telo nezvykne. Si zrychleny ako idiot a posobis na ludi minumalne divne. Nic nenahradi znizeny prijem kcal a sport. Vsetko ostatne je barla. Z efedrinu vam sice nemusi chutit, poznam pripad ktoremu bolo zle aj z ovocia a nejedla nic.. takze prirodzene schudla... to ale potom vidiet na pleti, vlasoch atd. Clovek vyzera akoby mu nieco chybalo.. a rozhodne nema stastny lesk v ociach. Takze to stoji za zvazenie.

bodybuilder

Ja odporucam veci od Stacker 2. Prijemna cena a namiesana ozajstna kvalita. Ziadne lacne veci s LOW hodnotami ucinnych latok. Skuste si mrknut Stacker 4, alebo 7-Phenylstack.

besna

Ja som to tiez uzivala ale ze by so nejak rapidne chudla kvoli tomu sa neda povedat... nemyslim... skor prve dni som cakala kedy ma slaktrafi, tak mi srdce busilo ale zasa som toho cez den vela postihala bo som bola taka naspeedovana ze este vecer o jedenastej som sa bud ucila, alebo upratovala alebo proste nieco robila, bo sa mi nechcelo spat... :o))))

apre

ja som brala maxlean ten najsilnejsi variant nejaky mesiac, prve dva dni som bola kus rozklepana, ale potom to preslo.samozrejme popri cviceni som schudla nejake dve kila,co pri mojej vyske staci.celkom mi to odburalo aj chut na nezdravy cukor,uz je tomu dva mesiace.ale je to individualne..

Martin_242

Ja som efedrín užíval v diéte a už pri 25 mg dávke som cítil veľmi výrazné búšenie srdca, vôbec sa nečudujem, že pri vysokej dávke nad 100 mg môže niekoho poraziť.
U ľudí s vysokým krvným tlakom, alebo chorobou srdca je vysoká dávka nebezpečná.
U nás sa z efedrínu vyrába pervitín, tak sa netreba čudovať, že sa ho nedá zohnať tak ľahko.
Z mojich poznatkov efedrín zvyšuje bazálny metabolizmus len o 3%, žiaden zázrak na chudnutie to teda nieje, teda je lepšie vhodne sa stravovať a hýbať.

RNG

Zle som sa vyjadril na tie lieky. Efedru nepovazujem za jed v ziadnom pripade. Je to cenna bylina, jediny problem ma, ze vo vacsich mnozstvach alebo silnych koncentratoch zvysuje znacne tlak a na to zopar tlstych zien s vysokym tlakom(podla literatury bolo v USA 35 pripadov)doplatilo zivotom=porazilo ich po zobrani vacsej davky efedrinu v dietnej cokolade=dexatrim. Iste sa dobre predavkovali, aby to malo zaruceny ucinok na vahu.....
FDA a rozne lekarske a farmaceuticke organizacie to zneuzili na frontalny utok proti vsetkym doplnkom, nastastie nemali ziadne dokazy voci inym, takze to neviedlo k zakazaniu mnohych doplnkov konkurujucim farmaceutikam, hoci sa o to velmi snazili.
Ale lekari si tak zvykli na efedrin v syrupoch proti kaslu, ze sami nepodporili zakaz efedry dostatocne ucinne.Jedine co sa stalo, ze stiahli efedrin z volneho trhu a dnes je len na lekarsky predpis.A doplnkovy priemysel sa ho strani az na vynimky, a aj to je vlastne nizkodavkovy podvod.Typicky trik nesvedomitych doplnkarov, predavanie minidavok z velkou reklamou prevzanou z pouzitia klinicky ucinnych davok

RNG

tie pilulky neobsahuju vytazok, efedrin, len neucinnu trosticku suchej rastliny(20-30 mg)
Bylinu efedru celkom nezakazali v malych mnozstvach.
Ale koncentrat, efedrin, ktory bol v dietnych pilulkach(dexatrim a ine) v mnozstvach okolo 100 mg+ boli z doplnkoveho trhu kompletne stiahnute.
Take kvantity efedrinu su dnes len na lekarsky predpis, tj v liekoch, nie potravinovych doplnkoch.
Nuz a v liekoch moze byt aj akykolvek jed(kurare, hadi jed, botulotoxin...)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MAX LEAN - mate skusenost? - Fórum - ZDRAVIE.sk