MAX LEAN - mate skusenost?

RNG

Inac efedrin je nelegalny ako vyzivovy doplnok, maju ho len niektore lieky na kasel, aj to len na predpis, ci uz v Europe, ci v USA.

RNG

porovnajte
-odkaz odstránený-
a obsah
-odkaz odstránený-
Termogenicke zlozky su zhruba rovnake(kofein a caj), a "rozpustace tuku", Tonalin(CLA) je lepsi, ako gugul sterony.
Inac na gugulsterony ucinna davka je 1000 mg, acetyl l- carnitin aspon 500 mg viackrat denne, valerian je uspavadlo a naco tam dali aspirin(biela vrba) a dumbier mi je zahada, leda ak na zvysenie cirkulacie, a to je potom primala davka, lebo vrbova kora sa poyziva 3x2 gramy a dumbier 1 gram cerstveho korena denne.

sisa 8888888888

zacala som ho brat ..silnejsiu formu ale ..stal ma 1490,- tak dufam ze pomozeee kamarat tvrdi ale ze ked nebudem aspon trochu cvicit a jest bielkoviny (som vegetarianka) tak neschudnem :( a to boliiiii fnuq tak od zajtra sa musim polepsit a spapat aspon 250g tvarohu lebo uz tabletky beriem tyzden a zatial som schudla mozno necele kilo ...chcem anorexiuuu

RNG

Na chudnutie su aj ine prostriedky, ktore pomahaju, napr Ultra KLB6 alebo silnejsi Xtreme Lean Supreme.
Ma Huang=efedra je nebezpecna, lebo zvysuje tlak dost znacne.

filko

ak este nemas kupene racej daj prednost thermXu je to spicka na poli legalnych spalovacov.
Efedrin navykovy neni ale pouziva sa na vyrobu drog preto je prisne kontrolovany a je tazke ho zohnat. Synefrin nedosahuje sdaleka jeho ucinnost.
Ale z 99 percent sa da v pohode schudnut len zmenou stravy. Spalovac a trening to mozu trochu urychlit. ale bez kvalitnej stravy nebude fungovat ani jedno.