MAX LEAN - mate skusenost?

filaga

z tejto kategorie je asi najlepsi produkt "Max Muscle ThermX" len si to dobre premysli lebo ti to trosku zmeni metabolizmus, ale aj tak tabletky ti nejako super extra nepomozu schudnut, treba hlavne cvicit a upravit stravu.

123456

ja beriem neico podobne ale nie tak silne... thermostack... odbornik co mi to predal a doporucil hovoril ze max lean je pre zeny velmi silny... dalsie rady a skusenosti tu www.lady.sk

ika22

NO JA S NIMI MAM SKUSENOS BRALA SOM ICH JEDNU DOBU SICE SOM SI VAHU LEN UDRZOVALA A NEJAKO MA ROZCITLIVELI A ZNERVOZNOVALI PROST EAK SOM SI DALA TU TABLETKU MAX LEAN TAK SOM BOLA NERVOZNA JAK SLAK NA CHUDNUTIE MI VELMI NEPOMOHLI ALE BRAT TO JEDOL SICE ON MAL VIAC KIL A ZA DVA TYZDNE MAL DOLE 8KG ALE MNE NIC JA SOM MALA 55 A NIC DOLE NESLO PRI VISKE 166 CM TAKZE NEVIEM TO JE ASI INDIVIDUALNE BRAT CHUDOL Z VAHY 90 KG PRI VYSKE 185

syma

Max lean zvyšuje výkon a zrýchľuje metabolizmus obsahuje synefrin, co je prirodna napodobnenina efedrinu.
Efedrín sa považuje za potenciálne nebezpečnú substanciu, ktorá sa navyše môže stať návykovou. Toto stanovisko sa zakladá na vyhodnotení hlásených 200 prípadov vedľajších nepriaznivých účinkov, od úzkosti až po vysoký krvný tlak, resp. mozgovú porážku