Antikoncepcia-tabletky

Príspevok v téme: Antikoncepcia-tabletky
aninan

ahojte ,žijem v Rusku a antikonepciu užívam už od 16 rokov (4 roky) musela som si tento mesiac kúpiť antikoncepciu v rusku ibae včera som dobrala poslednú tabletku.....v balení ja ale 28 tabletiek a ja som zjedla len 21 ako vždy....lebo som užívala Minervu a vždy sa to tak robilo...čiže mi ostalo 7 tabletiek chcem sa opýtať či už nemusím užívať ,či su to len tabletky ked si chcem presunúť svoje dni...dakujem

animan

Slečny dakujem pekne lebo Minervu som tu nedostala a za dva týždne idem už domov a kúpim si ju ale ešte musím začať jeden balík.Zajtra mám dostať a už dneska s to pomalinky púšťa,tak aj napriek tomu,ž sú placebo mi stačilo zjesť len 21 dakujem pekne :)

jankaaaaaaaaa

zalzei na tom aku hak mas. pretoze niektore hak su take, kedy kazda tabletka obsahuje nejake hormony, preto je nutne brat vsetky. ale niektore mozu mat tie placebo tabletky navyse, ktore brat nemusis.. teda zalezi natom, aku hak uzivas

maruska123

su to len placebo tabletky, cize nemaju hormony, uzivaju sa len z toho dovodu, aby nemali zeny chaos v tom 28 dnovom cykle..aby vedeli, kedy zacat brat dalsi blister a tak