Vaječníky - vajcovody - problem

Príspevok v téme: Vaječníky - vajcovody - problem
danka3108

Ahojte. Mozte mi prosim dat typy alebo poradit? Dnes som bola pri gynekologovi, lebo mam mykozu, a robil mi sone. Pri sone zistil ze mam pravy vajecnik uplne prirasteny k maternici, vobec tam nieje vajcovod a su na nom zrasty. Lavy vajecnik je na pohlad ok, ale vajcovod je skrateny asi o polovicu. Ani jeden nieje na svojom mieste. Viete mi poradit dake kroky, ktore by som mohla podniknut v tomto smere, a zistit viacej skutocnosti? Nevyjadril sa presne ci to moze mat negativny vplyv na plodnost. Iba sa budeme snazit o dieta s priatelom a nebude sa darit, tak vtedy spravi podrobnejsie vysetrenia.
Mam z toho hlavu v smutku :(

danka3108

Pytala som sa, ci mi nevie spravit dake vysetrenie, aby som vedela na com som. Ze az ked sa budeme snazit o dieta s priatelom a nepojde to, tak potom. Inak je to iba spekulovanie.

danka3108

Dakujem za povzbudenie. Ale ja mam aj caste gynekologicke zapaly, zapaly mocovych ciest, mykozy, tak o to mam vacsi strach. A tiez mi nepotvrdil ze ten druhy je uplne v poriadku, to nikdy nemozes vediet. Ved je kratsi vajickovod, tak nieje asi v poriadku

Heatherka

vajcovod tam moze byt, na sone ho nemusel vidiet.ak nie je, tak je tento vajecnik aj ked funkcny ale nema ako sa ti vajicko dostat do maternice. ale to vobec nevadi. ak mas druhy vajecnik zdravy, ziaden strach nemusis mat, otehotnies aj tak :)