Bolest hlavy, neviem co mi je

Príspevok v téme: Bolest hlavy, neviem co mi je
royal86

Zdravim, vedeli by ste nejako diagnostikovat co by mi mohlo byt a co by mi mohlo pomoct ? Dost casto ma bolieva hlava, raz lava strana, druhykrat prava, dakedy v strede, no ked ma boli v strede, tak vtedy ma aj napina na zvracanie-je to taka skurv. bolest, ktora trva aj cely den, vtedy ostanem lezat v posteli, lebo ked vstanem, tak sa mi kruti hlava a je mi poriadne zle a ta bolest sa neda vydrzat. Dakedy mi pomoze ked uzijem napr. Ibalgin, alebo Ataralgin, no niekedy nepomaha ani keby som zjedol celu krabicku naraz :D Cele dni aj ked bolest nemam sa citim akosi divne, nieje to ako predtym, neviem to dako opisat, proste sa citim akoby som mal 80rokov, akoby som vypil 10piv, neviem to proste oisat, citim sa tak divne. Ked ma rozboli hlava, srdce mi bije jak zvon, ide mi vyskocit von z hrude, nemam tlakomer, no spocital som si pocet tepov a ten prekracoval aj 95 za minutu a to v klude v posteli. Bol som aj u lekara, samozrejme ten nezistil nic a ze je vsetko v poriadku, no ja som uplne ineho nazoru. Dakujem za odpoved. Mam 25r.

royal86

Zdravim, rozhodol som sa ze napisem tuna cely svoj problem, s tym ze mi nejak pomozete.
Uz niekolko rokov sa citim nejak divne, rano ked za prebudim je mi akosi divne, bolest oci - taky akoby tlak za nimi, duni mi v hlave, je mi na zvracanie - niekedy. No nie vzdy je to tak, niekedy ked vstanem je mi cely den dobre - no nie tak ako byvalo, neviem ako to opisat, je mi tak divne.
Teraz k dalsiemu problemu: Ked som napr. s niekym a komunikujeme spolu, nedokazem proste komunikovat ako on, on proste keca, keca a ja nic len prikyvujem hlavou, a aj ked som medzi ludmi citim sa tak divne, nedokazem s niekym komunikovat. Ja proste neviem ako to mam opisat, ja som tu pisal aj o tej bolesti hlavy, no cely tento tyzden mi bolo tak na hov... proste sa mi nic nechcelo, citil som sa slaby, vo stvrtok ma cely den bolela hlava, prava strana - citil som taky hnusny tlak za pravym okom, potom bolest presla na lavu stranu, bolo mi na zvracanie, nic som nezjedolm len co som pomyslel na jedlo bolo mi strasne zle, natahovalo ma na zvracanie. Vecer okolo 19tej to preslo, no nemohol som vobec vecer zaspat lebo srdce mi islo vyskocit, tep som napocital okolo 100 v klude v posteli. Normalne rano mavam okolo 60 neviem ci je to ok. V piatok mi bolo cely den na hov... hlava nebolela no citil som sa uplne zle a cely den som cakal ze ma rozboli hlava, dnes je to trochu lepsie no neviem ci ok. Uz ani neviem jak sa mam citit ked je vsetko ok. Ono to uz trva totiz niekolko rokov, bol som aj u lekara no tvrdil ze je vsetko ok, mam problem so stitnou zlazou, bol som aj v Lubochni no povedali ze vsetko je samozrejme ok, co podla mna nieje, vecer niekedy nemozen zaspat, no ked zaspim, tak o daked polnoci sa prebudim, nemozem zaspat, potom zas za daku hodku zaspim a dookola. Ja uz neviem co mam robit, lekari tvrdia ze je vsetko ok, hmmm ? KEby mi aspon tak divne nebyvalo cele dni.

macííík

prosím o radu stáva sa mi že ma dosť často pobolieva hlava, pri jej otáčaní počujem jemné pukanie, ktoré je nepríjemné, pociťujem aj jemné trpnutie ľavej časti tváre a stále mi trpne palec na pravej nohe, viete mi poradiť čo s tým? čo to môže byť.....

royal86

Nie ze ma nic nebavi, to som nepovedal, bavi ma skoro vsetko, no je toho vela, no dakedy sa zavriem do izby, pustim hudbu a presedim v nej aj pol dna. Masturbacia ma nejak nelaka, praca ktoru robim ma bavi, no niekedy ked sa nedari mam fakt riadne nervy no to snad kazdy ked sa nieco nedari :) Uvazjem ze by to mohlo byt sposobene natlakom druhych na mna, no necem kazdeho poslat tam no viete kam :D Skusim nad tym pouvazovat.

U lekara som este nebol, neviem ci by nebolo lepsie ist k nemu ked ma bude boliet hlava, ci by skor nediagnostikoval problem vtedy neviem.

ja40

Migrena alebo bolesti hlavy mozu byt sposobene aj z natlaku a manipulacie zo strany druhych. Dalej sexualne obavy. Migrena sa da odstranit aj masturbaciou.
Zavrate,alebo tocenie hlavy sposobene nedoverou v prirodzeny chod zivota,malo lasky k tomu,co robis. Ak ta nic nebavi,zatvaras sa sam do izby toto je sposobene strachom,ale pred kym,pred cim?
Ak si fyzicky zdravy,je to len psychicke a na tom musis pracovat sam zvnutra. Ale pomoc ti poskytnu aj dobri priatelia,rodina ci odbornici.

Pozitivne tvrdenia pre teba:
S laskou riadim svoju mysel,prisposobujem sa chodu zivota. Nechavam zivot,aby mi prijemne a lahko zabezpecil vsetko,co potrebujem. Zivot je tu pre mna.

aduska051

royal asi ta dosla kuknut ako sa mas a co mas nove lahka jesenna depka...ale neboj sa nestresuj sa ako dosla tak aj odite len sa nesmies jej podriadit ;) mysli pozitivne povedz si ze tak ako prisla tak aj odide a chod vonku zabav sa atd :)