Bolest hlavy, neviem co mi je

Príspevok v téme: Bolest hlavy, neviem co mi je
royal86

Zdravim, vedeli by ste nejako diagnostikovat co by mi mohlo byt a co by mi mohlo pomoct ? Dost casto ma bolieva hlava, raz lava strana, druhykrat prava, dakedy v strede, no ked ma boli v strede, tak vtedy ma aj napina na zvracanie-je to taka skurv. bolest, ktora trva aj cely den, vtedy ostanem lezat v posteli, lebo ked vstanem, tak sa mi kruti hlava a je mi poriadne zle a ta bolest sa neda vydrzat. Dakedy mi pomoze ked uzijem napr. Ibalgin, alebo Ataralgin, no niekedy nepomaha ani keby som zjedol celu krabicku naraz :D Cele dni aj ked bolest nemam sa citim akosi divne, nieje to ako predtym, neviem to dako opisat, proste sa citim akoby som mal 80rokov, akoby som vypil 10piv, neviem to proste oisat, citim sa tak divne. Ked ma rozboli hlava, srdce mi bije jak zvon, ide mi vyskocit von z hrude, nemam tlakomer, no spocital som si pocet tepov a ten prekracoval aj 95 za minutu a to v klude v posteli. Bol som aj u lekara, samozrejme ten nezistil nic a ze je vsetko v poriadku, no ja som uplne ineho nazoru. Dakujem za odpoved. Mam 25r.

aduska051

priciny mozu byt endogenne alebo exogenne... tj. bud dedicne alebo vonkajsim vplyvom ak sa vo vasej rodine vyskytuje casto migrena mozes mat dispoziciu aj ty...a tie vonkajsie vplyvy moze byt napr nejaky dlhodobejsi stres,napatie alebo priciny chorob atd...

aduska051

royal takto ti poviem lieky ti pomozu zmiernit bolest ale pricina tam zostane cize treba tu hladat... a potom zmizne aj migrena

royal86

No zbohom o migrene som cosi cital na nete, hadam ju nemam, aj ked vsetko tomu nasvedcuje, priznaky a pod., kua tie skurv. bolesti, to sa dakedy neda ani vydrzat, to musim brat tie lieky triptany cely zivot ci sa to da vyliecit ???