Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žalúdočné ťažkosti - hak

Príspevok v téme: žalúdočné ťažkosti - hak
harmancek

začala som brať antikoncepciu novynette.... prvý mesiac mi bolo trošku nevolno tak mi gynekologička povedala že mám skúsiť ešte jeden mesiac vraj to prejde ... tak ju beriem druhý mesiac ... mám ale pocit že mi je horšie ako prvý mesiac ... cítim neuveritelnú ťažobu na žalúdku ako keby som tam mala kamene alebo čo a celé noci nemôžem kvôli tomu spať ... myslíte že to mohla spôsobiť antikoncepcia? a mám to dobrať do konca blistra? dakujem

harmancek

asi máš pravdu dakujem ... končím už s antikoncepciou nadobro toto bola moja druhá a zle mi bolo z oboch ... asi radšej skončím

harmancek

ako poznám svoju gynekologičku tak mi povie že to mám vydržať ... a prečo tam mám ísť čím skôr? môže to byť niečo vážne?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žalúdočné ťažkosti - hak - Fórum - ZDRAVIE.sk