Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovoz tovaru - colnica

Príspevok v téme: Dovoz tovaru - colnica
Buty

Vedel by mi niekto poradit kto ma s tym skusenost? Je potrebne vyplnit a zaslat nejake tlacivo vopred na colny urad, ak cakam zasielku z tretich krajin, ktora bude nasledne pouzita na obchodne ucely? Viem ako je to s beznymi zasielkami pre fyzicke osoby, ale ako je to ak je tovar urceny na obchodne ucely? Je to presne rovnako? Ze len doma cakam kedy mi pride upozornenie z colnice a papiere vyplnim rovnako ako ked si objednam tovar ako bezny clovek?

veves

nakolko je to obchodny tovar za ucelom dalsieho obchodovania je potrebne podat colne vyhlasenie. resp. sam to nahlasit.
nakolko je to dokonca zasielka mimo EU zony.
myslim:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovoz tovaru - colnica - Fórum - ZDRAVIE.sk