Pri kašlaní cvrknutie do nohavičiek

Príspevok v téme: Pri kašlaní cvrknutie do nohavičiek
katkamatka

Mám taký problém už pár dní.Hrdlo ma nebolí,prechladnutá sa necítim,no už týžden najmä poobede až večer strašne ma núti na kašeľ.Už niekedy ma normálne burcho bolí od toho.Horšie je to,že pri silnom kašli neviem tomu zabrániť aby mi niečo neišlo aj do nohavičiek.Je to dosť trápne a neviem sa z toho dostať von,aj vtedy sa mi to stane ked vôbec nemusím an wc.Štípať ma neštípe,pozerala som s takou páskou moč,nemám tam bielkoviny čo by značili zápal,jednoducho neviemsi pomôcť postojačky,aby sa mi to nestalo pri silnom kašli.U lekára som nebola,lebo sa hanbím ísť,máme mladého obvodáka.Keby je žena tak by som už aj išla.

jankaaaaaaaaa

ved ked mas zdravotny problem a hanbis sa ist ku lekarovi lebo je mladsi. tak ja myslim zeby si ho mala zmenit aby si nemala problem prist tam s hocijakym problemom predsa..

jahodka123

Máš viac ako 40 ? To bude možno začiatok nekontrolovatelného uniku moču, čo sa po 40-50ke stáva. Ale keď to spájaš s tým kašlom.. to mi nejako nesedí.

katkamatka

jankaaaaaaaaa ja si myslím,že kvôli tomu by som lekára zmeniť nemala,vôbec nemám chuť srandovať,len je mi trocha trápne s takým problémom ísť za mladým tak asi 40 ročným mužom,ja mám o niečo viac.Pochopitelne potrebujem užitočné rady a nie takéto...