Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váha nechce ísť dole. Je strava OK ??

Príspevok v téme: Váha nechce ísť dole. Je strava OK ??
Carellova

Ahojte ! Už par tyzdnou jem pravidelne a správne. Avšak váha sa nepohla dolu ani omylom..... Ja už neozaj neviem !

Aj som cvicila vsetko..... Uz neviem ako dalej... Viete mi povedať či to robim spravne s jedlom ?

ranajky - musli
Desiata - kava, cerealne keksiky alebo ovocie či šalát
Obed- skolska strava, kuracie prsia s nejaliu prilohou vacsinou avasak nezjem to vzyd uplne cele ale niekedy ano
Olovrant - nemam uz na neho moc chut ale dam si aj jogurt alebo tak
Vecera -vacsinou varena strava kuracie prsia zvycajne .... ale tiez male porcie alebo take stredne.... Neprecpavam sa ako kedysi

Ako to že ta váha sa nehne ? Centimetre tiež nie ?

DAKUJEM !

evik1

bigo!aj ja by som navštívila takú pani,ALE.takí ľudia slúžia na to,aby v tebe aktivovali niečo,čo v tebe je,len si na to zabudla a musíš to oživiť.ja teoriu ovládam dokonale,mám naštudované xy literatúry,niekedy sa mi to aj podarilo a vlastne stále sa mi to darí na druhých,sú to moje výsledky,produkty.Ale čo ja? namôžem ísť za takou pani,musím si konečne veriť a aktivovať to v sebe.čo to do frasa je,pevná vôľa, tej mám dosť,ked dokážem robiť to čo robím už dlho,Daniekla vie.Som rozmaznaná.asi.Priemysel ma rozmaznal,som konzument a neviem sa držať na uzde,aj vy ste.netreba ti pani,len sa držať na uzde a zvyknúť si na to.ked nájdem spôsob,dám Vám vedieť.niektorí ho našli-šťastní ľudia.naučme sa to od nich.

maruska123

moly ty si nepriberala z vody ale z toho, ze si nedavala svojmu telu to, co potrebovalo a preto si zacalo robit tukove zasoby a pribrala si..tak tu aspon netrep

moly56

Ahojte, píšete zvýšiť príjem tekutín,cvičiť ale ja som priberala aj z tej vody nič iné som nejedla. Bola som zúfala mala som 90 kg. potom som navštívila jednu pani na orave ktorá sa zaobera psychickou a fyzickou pomocou ľuďom a tá urobila zázrak prečistila mi celé telo povedala že nebolo v harmónii. Dnes už mám 80kg a dúfam že to pojde stále dole. A ni sa tak netrápim hladom ako pred tým. Ďakujem jej. Máte niekto záujem dám kontakt.

Maoam

Carellova, pijes malo, bol to moj prvy tip u teba, ze to bude v tom, musis zvysit prijem tekutin aspon na 2l ( v zimnom obdobi stacia dva litre), v lete aj na 3l. Preto nechudnes. Druhy bod je ten, ze niet velmi ani z coho chudnut, boky 90cm, pas 63cm, takze z nizkej vahy a zo stihluckej postavy sa chudne pomalsie a tazsie. Skor to pojde cez pravidelny sport, zvol si aerobne aktivity, beh, bicykel, stacionarny, pas, troska posilovania k tomu. Jes celkom dobre, takze tekutiny podstatne zvysit, zacni rano, teply caj, hocico taketo, k tomu sport a vytrvaj...chce to cas.

profit

liter tekutin je naozaj velmi malo, zvys to aj trojnasobne.
dokonca ked mas mierny pocit, ze by si nieco zjedla, zapi to aspon poharom, pripadne dvoma vody a po chvili sa zaludok mierne ukludni, tym zase nezanedbavaj stravu, to isto nie

ako vyzera tvoj trening ? mozno by ti ako mlademu dievcatu prospelo napr. nieco ako Zumbu, pripadne nejake aerobne cviky, vacsinu si mozes odcvicit aj doma. Keby si sa denne(ak nezvladas, tak aspon 3-4x do tyzdna) venovala 45 - 60min nejakemu intenzivnemu treningu dokazala by si to relativne rychlo vyformovat.

Carellova

Moam

Mám 17
Výška/Váha ...... 160/ 50kg
Miery ...... Pás 63, Boky 90

Sportovala som v takom fitku pre zeny .... ale uz tam nebudem chodit a radsej budem pokracovat v balete dvakrat do tyzdna a plavani a posilovni raz do tyzdna a prechadzky par krat alebo pas ked bude zima......

Pijem len cistu vodu a kavu a tu len raz do dna..... a to len preto lebo sa po nej necitim hladna ..... A vody pijem tak max 1 liter denne ak neratam vodu v kave....

Maoam

cau Carellova, ako spoluziak, uz ti dava viac pokoj, ako si ho poriesila? ohladne tvojej terajsej temy, napis vek, vysku, vahu, miery v cm (prsia, pas, boky, stehno, lytko) aby sme mali predstavu o com sa bavime

aky je tvoj pitny rezim, kolko tekutin a co pijes za den? pijes sladene limonady a sladene mineralky? poobede a vecer skus zaradit viac surovej zeleniny, salaty, bielkoviny

aky sport/pohyb si robila, kolko do tyzdna?

profit

tych par tyzdnov je kolko ?
ja osobne, si myslim, ze aj dostatok intenzivneho a pravidelneho pohybu by k tomu velmi prospel, no zalezi ako si predstavujes "Aj som cvicila vsetko..."?

neviem preco si ludia myslia, ze vsetko sa riesi stravou, strava je zaklad, ale k tomu treba aj nejak telo povzbudit ci mozno skor prebudit, aby sa aj formovalo, ci uz rastovo alebo zhadzovanim

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Váha nechce ísť dole. Je strava OK ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk