Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povera?

Príspevok v téme: Povera?
Povera?

Ahojte. Na ruke(lavej) nosím striebornú retiasku dačo ces rok a pol.
Poslednov dobov sa mi často zaspíni (uplne do cierna) Dneska sa mi očko roztiahlo a dal som ho tatkovi opraviť. A mi hu aj umil. A povedla my ze ked hintak retiaska s cerna tak mi daco bude ako choroba. Hned som teda zacal hladať na google ale nic som nenasiel. Počuli ste daco podobne ??? ... A pardon za gramatiku pisal som na rychlo

Slobodna

Nie je to ani tak povera ako fakt, že isté druhy kovov ťahajú z teba toxíny, ktoré máš v tele.Ľudia reagujú rôzne na rôzne druhy kovov, ja mám tento istý problém so striebrom a napr. zlato nemôžem nosiť, na druhej strane, ak som chorá neznesiem na sebe nič kovové. Treba si o tom niečo naštudovať, sú to normálne, vedecky podložené veci, žiadne povery, ktorým sa vysmievajú len tí debilkovia, ktorí o tom nič nevedia.

0vecka

haha ja sa uz ani necudujem ze to na svete vyzera tak ako to vyzera ked dokazes nad takou blbostou vobec rozmyslat...

lamborginka

ja som niekde pocula ze striebro alebo zlato scerna na zlych ludoch alebo ludoch nabitou negativnou energiiou...nieco v takom style ,,neber to osobne len hovorim co som pocula ja tiez si vela veciam prikladam rozny vyznam a dam na povery

Povera?

A keby zelenelo tak co ?? Co by to znamenalo ?
No ide dodo cierna (ako keby to neni strieborna) ako by to striebro sa zosuchlo dole a je ako len cela cierna ale ked to umil tak je to strieborne. Cislo 925

0mega

Ak by to zelenelo, tak len potom by bol problem. bezne sa strieborna zmes (tj, nie ciste striebro) oxiduje*, ci co - proste meni farbu na ciernu..

*neviem ci je to vobec chemicky mozne :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povera? - Fórum - ZDRAVIE.sk