Ako byt stale vonava tam dole?

Príspevok v téme: Ako byt stale vonava tam dole?
Intimka

ahojte.. viem troska trapna tema.. len potrebujem radu, voniate zeny tam dole stale? viem ze sa stale nevoniate ale co musim robit aby som stale voniala,napr. po moceni na toalete. viem ze treba sprchu to mam kazdy den ale stale proste citim hoci sa osprchujem a pojdem na wc a potom opet ... je mi to trapne pisat .. ale neviem ako to mam napisat tak dufam ze ste ma pochopili :/

xdanielax

okrem toho, ked mas dostatocny pitny rezim nemal by byt vobec problem so zapachom ked sa ides vycikat. nic sa neboj.

Intimka

tak dakujem vsetkym za pomoc a ze ste ma hned nezjazdili ze ci som normalna ze take riesim...:) velmi ste mi pomohli aspon sa uz nemusim trapit :) a hanbit sa :)

Intimka

no a ked sa osprchujem hodinu pred rande .. potom pojdem na wc par krat lebo mi uz treba a ked uz nemam sa ako dostat do sprchy?
viem ze to je trapne prepacte.. len chcem chlapcovi voniat a nie pachnut :/

axbxc

Predtým,než sa začnete venovať intímnostiam,tak sa obaja normálne osprchujte a komplex bude preč,my to takto praktizujeme a nemáme s tým problémy,jeden druhému čerstvo osprchovaní až veľmi voniame.

Intimka

tak ako nehovorim ze to je najhorsie co moze byt len som si myslela ze asi to tak nema byt preto som chcela ci mi niekto neporadi..
ako jasne ze sa pred rande okupem lenze potom mi treba na wc a to uz je problem :D