Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je toto Dospelost ?

Príspevok v téme: Je toto Dospelost ?
traktorista

Šetriť niektorí ľudia na Vianoce nemienia. "Neplánujem šetriť na darčekoch, veď na to sa naše deti najviac tešia. S mužom si veľmi ctíme tradície, takže ani náš vianočný stôl nemôže byť tentoraz chudobnejší," hovorí 40–ročná Paulína z Bratislavy.

Zdroj:

peniaze.pravda.sk

Zaujimavy clanok:
peniaze.pravda.sk

Je noramlne, aby clovek preflakal 5-10% na sviatku, ktory je len (uz nie tak) dobry marketingovy tah?

A je normalna henta fraza 40(!) rocnej zeny ? Ktora takmer priamo vyslovila "Vianoce = radsot LEBO DARCEKY" ?!

Je vobec kriza? Podla toho co vidim - NIE! Jeznoznacne a absolutne nie.

Potrebuje DOSPELY clovek HRACKY ? Teraz sa bavime o PLAZMA ci (nedajboze!) LCD TV, novy PC, novy notebook, NOVY MOBIL KAZDY ROK LEBO PAUSAL. atd ?

Takze mily dospelaci, neviem ako vas urcit vekovou hranicou, TOTO ma byt dospelost? Ked sa neviete vzopriet KONZUMU a ubohym potrebam tela a kupujete veci ktore NEPOTREBUJETE..

Co si mam o vas mysliet ?

Vsetko by bolo absolutne v poriadku, POKIAL..

Pokial by ste neplakali ze kriza.. Pokial by neosocovali obyvatelov USA a nerobili rovnake chyby a brali od nich "tradicie" (nakup a nakup). A odporucam dostudovat SKUTOCNE TRADICIE VIANOC.. len tak medzi recou..

Ja mam 33 rokov. ale doslova sa hanbim za ludi ako je "99%"

Jasne ze treba podporovat hospodarsky rast a bojovnici za krizu sa zidu, ALE NIE ked vdaka tomu musim obmedzit kvalitu stravy a vdaka leasingu na novom aute budem o chlebe a vode dva tyzdne pred vyplatou..

A este jedna vec.. Uz mame Vianoce? Podla retazocv a nakupnych centier ANO!

ZACIATKOM NOVEMBRA!!

Myslim si, uprimne, ze tento svet zosalel, totalne. Toto nemoze skoncit dobre.

pozri-

jajka001_
dátum a čas príspevku
11.11.11 21:19
IP adresa
83.41

reci sa hovoria a chlieb sa je. za reci ta nezavru. to robili za komunizmu lebo sa ktoviepreco bali ze ludia budu rozmyslat.
V
V
...to kde si toto zobrala-ze zatvarali za RECI?TO JA BY SOM POTOM SEDELA DO DNES-A MALA SOM TIEZ DOST RECI-ZALEZALO KTO CO POVEDAL...
A NEMYSLIM SI ZE KEBY SI BOLA V AMERIKE V DOBE KOMUNIZMU/MINULEJ DOBE/ A MALA BY SI PROTISTATNE RECI-ZE BY TA TAM NECHALI POBEHOVAT LEN TAK-TIEZ BY TA TAK ZLYKVIDOVALI ANI BY SI NEVEDELA AKO...
NEVIEM PRECO KAZDY NA TU MINULU DOBU KYDA-HLAVNE ZE PLNO LUDI ZA TAMTEJ DOBY napr. VYSTUDOVALO ZADARMO-TAK KED TAKA BOLA ZLA TAK POVRACAJTE VYUCNE LISTY-DIPLOMI A UCTE SA ODZNOVA...
UZ BY STE MALI NECHAT KOMUNIZMUS KOMUNIZMOM...A HLAVNE NA POKOJI...

0mega

Hmm, uz sa tesim na posmrtny zivot, ked sa dozviem pravdu :)

Sranda, napr ani v Irsku neboli ziadne protesty, ani v Spanielsku tiche proti uz neviem comu (asi dlhu?)

Internet nam tiez chcu zakazat. Co potom? Budem verit prave, novemu casu? alebo bbc? urcite nie.. vtedy budu radia na nezaplatenie, Internet2 :)

Ono to sice znie neuveritlne, ale ked vypnu v krajine internet (napr Egypt) a potom sa media u nas rozpisuju o tom ze co sa tam deje a pritom ak tam ma clovek znameho, co pise nieco ine.. kto ma asi pravdu :)

lenze ak padne net + telefon, tak tazko sa komunikuje s okolotym svetom.. A informovanost (komunikacia), to je silna komodita vo vojne.

jajka001_

inak bola demonstracia ci ako to nazvat, prezentacia? na kamennom namesti, ludia zo syrie, o ich vodcovi co tam vrazdi ludi a uz aj male deti, lud sa vzburil a bojuju proti nemu

jajka001_

jasne, stare finty, ved to uz pozname. obvinime krajinu ktora ma loziska ropy, ze ma jadrove zbrane. obsadime ju. zvrhneme vodcu o ktorom medialne rozhlasime ze je tyran a lud ho chce zvrhnut. oslobodime krajinu a rozpredame ju. juchuu.

0mega

Ale zevraj vodcom davaju obrovske obalky, aby zabudli na svoj zmaer. Mozno sposob ako sa dostat za vodu? :)
(tym myslim, zorganizujem nieco, prehlasim sa za vodcu a budem cakat na obalku, potom odidem na bahamy a necham ludi v stichu :D )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je toto Dospelost ? - Fórum - ZDRAVIE.sk