Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť lýtok... tromboza?

Esterka77

dodulienka123
Mala som v lytku krce a trhalo to, boli to strasne bolesti, brala som antikoncepciu co je to najvacsie svinstvo, skoro som na to zomrela. Odporucam okamzite navstevu lekara a vysadenie antikoncepcie. Prajem vela stastia :)

luccccyyy

dobry den,chcem sa vas opytat co mam dalej robit alebo ci si mam pytat dalsie vysetrenia v uk kedze tu uz 6r zijem a mam problem s pravou nohou-lytko.celeho mam spuchnute a boli ma v predkoleniu uz nejaky cas az tak ze nemozem ani chodit a mam akoby krce v celej nohe hlavne vpodkoleniu a nalitku ako celom i v predu...mam tam aj akoby modriny...bola somtu aj na vysetreni (scan)a robili vysetrenie ci nemam tzv.blood cloth-krvna hlbkova zrazenina nieco take,vyslo to negativne co som rada ale mam stale bolesti hrozne a nemozem poriadne nic robit aj ked lezim ma to boli:(dali mi extra silny ibuprofen na chvilu je bolest mensia ale potom je to opakovane to iste.viete mi poradit co by som mala dalej robit?dakujem pekne

Heatherka

skus pit velmi vela tekutin a maj dostatok pohybu. ja ked som zacala brat HAK boleli ma prve tyzdne lytka. potom to preslo samo.

RNG

lecitin, nattokinaza, draslik a horcik.
O podobnych pripadoch sa tu pisalo uz hodne.
Krce su dosledok najma nedostatku mineralov, bolesti zo zlej cirkulacie sa riesia cistenim ciev a riedenim krvi. Nattokinaza zaroven rozpusti aj mozne krvne zrazeniny(trombus).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť lýtok... tromboza? - Fórum - ZDRAVIE.sk