Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brala som antibiotika..

Príspevok v téme: Brala som antibiotika..
ona.iná

Brala som antibiotiká potom dva týždne som bola v pohode a potom ďalšie antibiotiká potom ešte jedny a teraz 3. dňové...pri užívaní som už 2 dni spozorovala tvrdšiu stolicu a hneď za ňou na toaletnom trochu krvi. Aj keď som v tomto období mala krámy nezdalo sa mi, že by to bola krv z toho a zľakla som sa.. Dnes som mala hnačku a zdalo sa mi že sú v nej hlieny ale krv už nie. Nič ma nebolí ani sa zle necítim. Je to problém? čo to môže byť? (15 rokov)

cornita

problem problem... ja mam doma vzdy probiotika a uzivame ich ked mame antib
actibax su aj ako cokoladove lentilky, takze aj mensie deti to nemaju porblem spapat

elko

mala som angínu a nejak mi to neprechádzalo tak som ich stále dostávala ! nabudúce už budem vedieť...bála som sa že ide o hemoroidy

malaanka

A prečo si brala antibiotiká?Muselo ich byť tak veľa?Martinmlm má pravdu,snaž sa ich nebrať,kým to len ide.

martinmlm

Nejedz anti. Daj si radšej cibuľu, chren, reďkov, kyslú kapustu...a keď si chorá tak lež doma a nebehaj po zime.
Antibiotiká som bral naposledy pred 15 rokmi keď som bol ešte hlúpy. Ak telu dáš prírodné vitamíny s chorobou si poradí. Trvá to dlhšie ale bez vedľajších účinkov. Ak si zničiš hrubé črevo, môžeš čakať alergie.

malaanka

antibiotiká narušili črevnú floru a preto máš hnačky.Hned si kúp probiotiká a začni ich užívať.Potom pri každom užívaní antibiotík treba brať stále probiotiká.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brala som antibiotika.. - Fórum - ZDRAVIE.sk