Malé prsia - komplexy

Príspevok v téme: Malé prsia - komplexy
MIchAella66

Ako by som začala. Mám už rok priateľa, s ktorým si rozumiem a zatiaľ nám je spolu super. Ale je tu taký problém, ktorý si možno len ja sama vytváram, neviem. Ide o to, že mám veľmi malé prsia, ale myslím tým skutočne malé, že samotná podprsenka A mi niekedy je veľká. Neriešila by som to, keby som nevedela, že môjmu partnerovi (ako takmer každému chlapovi) sa páčia prsia samozrejme väčšie). Už viackrát mi to totiž naznačil, ale samozrejme nie v zlom, naposledy včera. Na operáciu by som veľmi rada išla, ale zdravotné problémy mi to nedovoľujú. Predtým som mala 4 ročný vzťah a aj keď som spočiatku mala zo seba komplexy, nejak som to neriešila. No teraz sa cítim menejcenná, sex mám veľmi rada, ale nedokážem sa pri ňom uvoľniť, akonáhle si mám dať dole tričko cítim sa veľmi hlúpo. Neviem ako to mám riešiť. Mnohí si myslia, že nepatrím medzi tie škaredé ženy, ale ja sa cítim práve kvôli tomuto môjmu komplexu ako ten najškaredší človek na svete. Veď tak ako sa hovorí, prsia sú veľmi dôležité pre mužov, sú znakom ženskej krásy. Ako mám teda k tomu pristupovať, je nejaká žena, ktorá má rovnaký problém? Ja viem, že mnohí napíšu, niečo typu, väčšie prsia sú horšie, ale ja nemám pomaly žiadne. Ako mám teda začať mať rada samú seba?

QvaQva

Teta dobra je taka dobre ,ze chape nase komlexy i ked ich mozno zrovna nezdiela ...... hodila som po tebe nieco ???? ... trafila som ????

QvaQva

no predstavujem si ... hmm .... hmmmm
nič
kledne sa prekarajte i nadalej je to zlate ,pomaha to na komplexy ..... len zartujem :-)

Milky

Tak si skus predstavit pri mojej vyske ine :o)
A Tetu doru poznam viac ako 5 rokov, nase prekaranie nemozes brat ako vazne..