Malé prsia - komplexy

Príspevok v téme: Malé prsia - komplexy
MIchAella66

Ako by som začala. Mám už rok priateľa, s ktorým si rozumiem a zatiaľ nám je spolu super. Ale je tu taký problém, ktorý si možno len ja sama vytváram, neviem. Ide o to, že mám veľmi malé prsia, ale myslím tým skutočne malé, že samotná podprsenka A mi niekedy je veľká. Neriešila by som to, keby som nevedela, že môjmu partnerovi (ako takmer každému chlapovi) sa páčia prsia samozrejme väčšie). Už viackrát mi to totiž naznačil, ale samozrejme nie v zlom, naposledy včera. Na operáciu by som veľmi rada išla, ale zdravotné problémy mi to nedovoľujú. Predtým som mala 4 ročný vzťah a aj keď som spočiatku mala zo seba komplexy, nejak som to neriešila. No teraz sa cítim menejcenná, sex mám veľmi rada, ale nedokážem sa pri ňom uvoľniť, akonáhle si mám dať dole tričko cítim sa veľmi hlúpo. Neviem ako to mám riešiť. Mnohí si myslia, že nepatrím medzi tie škaredé ženy, ale ja sa cítim práve kvôli tomuto môjmu komplexu ako ten najškaredší človek na svete. Veď tak ako sa hovorí, prsia sú veľmi dôležité pre mužov, sú znakom ženskej krásy. Ako mám teda k tomu pristupovať, je nejaká žena, ktorá má rovnaký problém? Ja viem, že mnohí napíšu, niečo typu, väčšie prsia sú horšie, ale ja nemám pomaly žiadne. Ako mám teda začať mať rada samú seba?

MIchAella66

ASDASD
Poviem ti, že veľmi dobre viem ako si sa cítila, ale mnoho ľudí mi otvorilo oči, že na prsiach nezáleží (i keď to boli prevažne ženy). Jednoducho treba to hodiť za hlavu a dokázať vyzdvihnúť iné prednosti. Teda aspoň sa o to pokúšam, lebo už by som bola asi psychicky niekde na dne.

ASDASD

Boze ludia nieco mi vravte... som s priatelom uz dlhsie, mali sme parkrat sex, tiez mam male prsia, ale nejak som si z toho nerobila velku hlavu..az kym mi naposledy nepovedal taku blbu poznamku, ze ma vacsie prsia ako ja. Ako, mozno to aj myslel zo srandy, ale neskutocne ma tym urazil. Az som mala chut odist a navzdy na neho zabudnut. Bolo to strasne neprijemne, aj ked to tak mozno nemyslel ale ... :/:/:/ trapas :/ terz sa citim blbo,nemam sa s nim chut uz ani milovat a neviem ako sa s nim o tom porozpravat. Je mi blbe mu nieco povedat ohladne toho ze sa mi nepacilo t co mi povedal ved to je trapne. :/ nejaka rada ?

Maros75

Moj nazor je asi taky,ze na male letia okrem mladych hlavne starsi pani. Vzdy to pripomina krasnu mladost zeny a ........moj nazor : Su zrejme naruzivejsie :)

ennie1

Keď som bola mladšia, približne 14 ročná, často som mávala slzy v očiach, pretože moje prsia viacmenej neboli, no dúfala som, že sa to do °osemnástky zmení a ja už nebudem musieť závidieť každej mojej kamarátke. No bohužiaľ, nestalo sa tak. Príroda je proste príroda a nedokážu to zmeniť žiadne tabletky, aj keď mnohé z vás dúfajú, že niekto sem pridá komentárik, ktorý bude natoľko dôverihodný, že svitne nádej, lenže po odskúšaní vždy príde len sklamanie a beznádej . Ale verte mi, každý má nejaké tie komplexy, s ktorými sa časom vyrovnáme :) A čo som tu čítala tie príspevky, že chalani majú narážky... hm, mojim názorom je , že chlap ktorý si ženu váži a berie ju vážne také niečo nikdy v živote nepovie, takže si dobre rozmyslite s kým máte dočinenia.

bibba

a ak nepovies kto si, uz nemam ocom, tu konci debata, nemam ani naladu ani cas na taketo sprostucke natahovacky s niekym kto ma oslovi menom a potom sa skryva a boji sa povedat kto je. s takou uboziackou nechcem ziadnu rec tym padom. mozes si zatlieskat ;)