Malé prsia - komplexy

Príspevok v téme: Malé prsia - komplexy
MIchAella66

Ako by som začala. Mám už rok priateľa, s ktorým si rozumiem a zatiaľ nám je spolu super. Ale je tu taký problém, ktorý si možno len ja sama vytváram, neviem. Ide o to, že mám veľmi malé prsia, ale myslím tým skutočne malé, že samotná podprsenka A mi niekedy je veľká. Neriešila by som to, keby som nevedela, že môjmu partnerovi (ako takmer každému chlapovi) sa páčia prsia samozrejme väčšie). Už viackrát mi to totiž naznačil, ale samozrejme nie v zlom, naposledy včera. Na operáciu by som veľmi rada išla, ale zdravotné problémy mi to nedovoľujú. Predtým som mala 4 ročný vzťah a aj keď som spočiatku mala zo seba komplexy, nejak som to neriešila. No teraz sa cítim menejcenná, sex mám veľmi rada, ale nedokážem sa pri ňom uvoľniť, akonáhle si mám dať dole tričko cítim sa veľmi hlúpo. Neviem ako to mám riešiť. Mnohí si myslia, že nepatrím medzi tie škaredé ženy, ale ja sa cítim práve kvôli tomuto môjmu komplexu ako ten najškaredší človek na svete. Veď tak ako sa hovorí, prsia sú veľmi dôležité pre mužov, sú znakom ženskej krásy. Ako mám teda k tomu pristupovať, je nejaká žena, ktorá má rovnaký problém? Ja viem, že mnohí napíšu, niečo typu, väčšie prsia sú horšie, ale ja nemám pomaly žiadne. Ako mám teda začať mať rada samú seba?

neponizsa

Este dodam, ze tato pani, o ktorej tu pisem, mala uz vek nieco okolo 35 a prsia mala take male, ze ani podprsenky ziadne nenosila, lebo by naozaj do ziadnej nevosli, nosila iba tielka a dokonca musela nosit priesvitnu bielu rovnosatu, pomerne tesnu, zatial, co zeny pracujuce na nizsej pozicii nosili obycajne farebne sportovo vyzerajuce volne tricka. Takze prsia nie su vsetko, hoci sa to tak niekedy zdanlivo javi.

Ruslana*

Ale no, neblázni :). Pozri, ja mám skoro 19 a taktiež drobné prsia a okrem toho som aj veľmi štíhlučká (172cm/48 kg) a čo? Každý je taký, aký je... ja sa považujem za jedinečnú ;) aj vďaka tomu, ako vyzerám. Neberiem svoje prsia ako nejakú nevýhodu, proste beriem to tak, ako je. A tak celkovo - nerobí mi problém urobiť si srandu zo seba...napríklad v pohode sa bavím s jedným skvelým kamarátom o tom, kto má väčšie prsia :D. Proste ,,nevýhody" dokážem v pohode obrátiť na prednosti :). Nauč sa mať rada samu seba takú akou si. Nestotožňuj seba len so svojimi prsiami, však na svojom tele máš xyz iných partií, ktorými môžeš zaujať. Napríklad ja zbožňujem svoje dlhé vlasy, svoju detskú tváričku (áno, síce mám skoro 19, ale do ksichtu vyzerám ako dievčatko - a som rada ;) nesťažujem sa), krásne plné pery..... čiže čo som tým chcela povedať? Postav sa pred zrkadlo... zadívaj sa do neho... a pozri sa na seba objektívnym pohľadom... máš pekné vlasy? Pekné oči? Zvýrazni ich... Krásne plné pery? - Prečo si na seba nedať výraznejší lesk a ešte viac ich zvýrazniť? atď ... GOOD LUCK, zvládneš to =)

neponizsa

Poznala som zenu, ktora nemala vobec ziadne prsia, ale ked hovorim vobec ziadne, tak to myslim doslova, cize prsia ako stvorrocne dievcatko. Mala sice velke stehna a velky zadok, ale krasne dlhe huste plave vlasy az do polovice zadku, pekne modre oci, do tvare by som ju zaradila medzi tie krajsie. Sebavedomie nemala absolutne ziadne, ale zato mala stastne manzelstvo a dokonca vo firme, v ktorej pracovala, rychlo postupila na vyssiu poziciu aj napriek nizkemu sebavedomiu a doslova ziadnym prsiam, zatial, co niektore ine zeny, hoci mali aj prsia vacsie (dokonca aj niektori chlapi mali vacsie), s rovnakym vzdelanim (maturita) makali pri pase a mali nestastne vztahy, zatial, co ona sa dokazala vypracovat. A bola sikovna a pracovita. Aj keby si mala neviem, ake komplexy, nikdy mu to nedaj najavo, radsej si v intimnych chvilach urob srandu sama zo seba, zasmej sa pritom a nezabudni poznamenat, ze takto si si robila srandu aj pred svojim byvalym a jemu sa tvoje prsia pacili take, ake su... aby si mu dala nenapadne najavo, ze aj okrem neho tu bol v nedavnej minulosti predsa niekto, kto ta chcel, takze rovnako to moze byt aj v buducnosti, nezabudni dodat poznamky typu, ze chlapi vzdy boli, aj budu, odide jeden, pride druhy, vsak v dnesnej dobe nie je problem zohnat chlapa ci uz na vztah, ci uz na sex... Ide totiz o to, ze taky chlap, ako je ten tvoj, si mysli, ze ked bude podkopavat tvoje sebavedomie, tak mu budes zobat z ruky, ze mu budes ochotna tolerovat uplne vsetko, ze prenho urobis vsetko, co mu na ociach vidis, ze ho budes vzdy a vo vsetkom posluchat, drzat hubu a posluchat vsetky jeho prikazy, k comu ta bude podnecovat nim vyvolany pocit strachu, ze keby si jeho stratila, nikto iny by ta uz nechcel, a preto musis byt stale pri nom. Musis sa snazit urobit vsetko preto, aby si mu dala najavo, ze si nemoze byt tebou taky isty, lebo ty si si uplne ista, ze ked odide on, pride iny, ved ked sa to stalo raz, stane sa to aj druhykrat, ze odisiel jeden a prisiel iny (aj keby si si tym zrovna ista nebola). Nikdy sa pred nim neponizuj a vzdy mu daj najavo, ze ti moze byt minimalne rovnocennym partnerom, pripadne nejako nepriamo naznac, ze je ti jedno, ci ta necha len kvoli prsiam, vsak ked sa nepacia jemu, budu sa pacit niekomu inemu. Len tolko.

bibba

a MIchAella66... v skutocnosti vobec nejde o prsia. da sa ocarit tolkymi inymi vecami. poznam baby, ktorym z toho sibe, ze maju male, ale poznam aj take, ktore maju tiez uplne malinke a nerobia si z toho velku hlavu. a prave to je na nich pritazlive. ze nedavaju najavo, ze so sebou nie su spokojne. su sexy aj ked nemaju dvojky ci trojky. fakt. pritazlivost zavisi velmi aj od sebavedomia.

bibba

carmenka, no bohuzial neviem kedy sa dosmejem, vela chalanov mi povedalo, ze take pekne prsia este nevideli. a exoticka neznamena hned romka. vidis aka si hlupucka, hned na ciganov myslis. som napoly arabka ale tipuju ma na latino, na vselico.

nejsom namyslena!

LEN SOM SKROMNA K DOBRYM A DRZA K DRZYM

janka113

moja kamoska si dala po detoch urobit implantaty a jej muz aj tak behal za inymi prsia urcite nezarucia ze pri vas muz zostane a ked vas ponizuje tak urcite on ma komplexy ktore chce preniest na teba.

ja sa venujem sportu tiez som kost a koza a prsia 1tky predchadzajuci partner ma strapnoval a to len kvoli tomu lebo sa muzi za mnou obzerali a on to nezniesol hlavne ze on mal penis dlzky do 10cm tak si potreboval zvysovat sebavedomie na mne

terajsi partner je super, rozumny chalan vzdy mi povie ,,male a zdrave,,
on je uneseny z inych mojich prednosti ako ohybnost dlhe nohy a ja ho za to velmi lubim

sad24

Ale da sa im vyhoviet, teda niektorym. Velkost prs neni pre kazdeho chlapa az tak dolezita. Podstatne je, ze su to tvoje prsia a on ma rad teba, ako osobu, nie len jednotlive casti tvojho tela. :)

carmenka

michaella,

som naozaj velmi rada, ze si to takto zacala brat, drzim palceky. a mas pravdu, na svete je ovela viac dolezitejsich veci, ako su prsia. co mi pripomina, ze aj viac dolezitejsich veci, nez je internet...idem sa venovat rodinke, vsetkym krasny den a coskoro aj krasne vianoce :)