Malé prsia - komplexy

Príspevok v téme: Malé prsia - komplexy
MIchAella66

Ako by som začala. Mám už rok priateľa, s ktorým si rozumiem a zatiaľ nám je spolu super. Ale je tu taký problém, ktorý si možno len ja sama vytváram, neviem. Ide o to, že mám veľmi malé prsia, ale myslím tým skutočne malé, že samotná podprsenka A mi niekedy je veľká. Neriešila by som to, keby som nevedela, že môjmu partnerovi (ako takmer každému chlapovi) sa páčia prsia samozrejme väčšie). Už viackrát mi to totiž naznačil, ale samozrejme nie v zlom, naposledy včera. Na operáciu by som veľmi rada išla, ale zdravotné problémy mi to nedovoľujú. Predtým som mala 4 ročný vzťah a aj keď som spočiatku mala zo seba komplexy, nejak som to neriešila. No teraz sa cítim menejcenná, sex mám veľmi rada, ale nedokážem sa pri ňom uvoľniť, akonáhle si mám dať dole tričko cítim sa veľmi hlúpo. Neviem ako to mám riešiť. Mnohí si myslia, že nepatrím medzi tie škaredé ženy, ale ja sa cítim práve kvôli tomuto môjmu komplexu ako ten najškaredší človek na svete. Veď tak ako sa hovorí, prsia sú veľmi dôležité pre mužov, sú znakom ženskej krásy. Ako mám teda k tomu pristupovať, je nejaká žena, ktorá má rovnaký problém? Ja viem, že mnohí napíšu, niečo typu, väčšie prsia sú horšie, ale ja nemám pomaly žiadne. Ako mám teda začať mať rada samú seba?

MIchAella66

DobraRada: áno mám nad 15 a bohužiaľ tak ako sa hovorí sýty hladnému neverí. Sama nevieš aké to je, mať problém sa pred niekým vyzliecť. Ale tvoju úprimnosť si cením.

MIchAella66

Nejde len o neho, to, že sa mu páčia väčšie prsia, ja nikdy neovplyvním. Keď ich raz ja mám malé tak bohužiaľ. Lenže tam ide aj o mňa. Ja by som sa konečne cítila lepšie keby som tie prsia mala väčšie. Akurát to, že zo zdravotných dôvodov sa mi to neodporúča a navyše každá operácia je riziková. Nechcem ísť do takých vecí bezhlavo, bez rozmýšľania. Som veľmi rada, že nie som jediná, ktorá takýto problém má. Asi sa viac nad tým už zamýšľať nebudem, keď sa mu nepáčim taká aká som nech sa páči. Nikto ho pri mne nedrží. Už som si konečne otvorila oči. Nie som ten typ čo by sa nechal chlapom ovplyvňovať. Len jednoducho človeka to trápi, keď milujúca osoba niekedy má takéto narážky.

FridaAAA

Michaela a teraz ma napadlo, čo taka mala poznamka že sa ti pačia väčšie penisy? Len tak nejak nepriamo, nie preto aby si ho ranila alebo mu niečo vraciala ale preto, aby vedel aké je to príjemné:)hm?

FridaAAA

Ja mam "kamošku" čo nema totalne žiadne prsia, šije si podprdu do podprdy ma asi 170cm, široké boky a tlsté stehna, síce ploché brucho vlasy ako strigôn má zhruba rok priateľa a myslím si že komplexy nerieši. Myslím si že žiadne nemá! tiež uvažovala o operácii neviem ako je to dnes ale....

Ja ti poviem jedno, pokiaľ ťa priateľ miluje! tak mu nebude vadiť aj keby si namiesto pŕs mala prepadliny!
Ja mam priateľa s ktorym som už hodne dlho a v čase môjho dospievania keď som mala sotva A-čka sa mu moje prsia páčili dokonca ho vzrušovali! teraz mi dorastli na C-čka ale nič sa nezmenilo.Povedal že aj keby som tam nemala nič, stále ma miluje rovnako.
Takže ja by som v tvojom prípade stavila na priateľovu lásku, peknú podprdu, obtiahnuré tričko, jemný výstrih a pýšila by som sa aj takýmito krásnymi mini A-čkami! je isto mnoho ďalších predností ktoré máš stačí len prestať myslieť na ten jeden malinký nedostatok! a vystaviť na obdiv tých tisíc dokonalosti ktoré isto máš!

DobraRada

Ach jajka,

on, ako zivocisne mysliaci chlap, skusa to, co maximalne si moze dovolit. Vidi, ze zacinas mat komplexy a podrypava ta. Zvysuje si tym ego? Jednoducho a skratka, si jedna z tych zien, co podpuruju chlapov byt hrubymi a svinami. Lebo oni si dovolia len to, co mozu. Ja som uz videla vselico, aj take, ze holku pred jej ocami s kludom podvadzal. Ona ho nenechala, lebo bol "fesak". Toto uz nie je nevera, ale urazanie osoby na maximum. A preco? Lebo existuju take primitivky, co si to nechaju. Nechaju sa urazat, ponizovat, hanit. Tchuj, pchuj, chrachel.

Nie, nebudem nadavat na neho! Ty si ta, na ktoru by sa dalo povedat nepekne. Keby si sa na neho vysrala, isiel by za dalsou, mala by nahodou male kozy, aj ju by podpichoval, aj ta by ho poslala do certa a na xy-ty raz by sa zacal krotit. Potom by mozno rozumnejsie vychoval svoje deti a tie by potom mozno boli rozumnejsie. Ale takto... Baby, nic v zlom, ale robite si to samy!

A ked ti vycita male kozy, tak svoju ironiu ti bude prejavovat cely zivot. Ak mas nad 15 rokov, tak si pre mna len obycajna chudera.

(Ospravedlnujem sa za moj najhrubsi prejav na zdravie.sk vobec!)

hannah515

Ked chlapovi záleží len na tom že aké ma prsia jeho baba tak nech ide do hája ...Vela chlapom sa práveže páčia malé prsia . Chlap Ta má brať takú aka si ,či ich máš malé alebo velké ... Na prsiach proste vobec nezáleží...

Darma111

takže Michaella hlavu hore, uvidíš o pár rokov to veľmi oceníš a budeš rada, že ich máš také. A aj môj manžel mi povedal, že je rád, že ich mám také, že radšej malé a pekné ako veľké a po brucho.

Ja mám napr. sestru čo má 4-ky. To je paradox však? Ale ona mi tak závidí hneď by som mnou menila, lebo sa nevie ani poriadne vyspať, už teraz jej prsia visia, hoci ešte ani nerodila a bez podpsenky neurobí ani krok.

opravujem "nevisiace"

Darma111

Ja som tiež jedna z tých žien čo má malé prsia, roky som sa s tým trápila ale teraz po 30 a po 1 dieťati som rada, že ich mám také aké mám. Mám ich síce malé a stále na svojom mieste a "nevysiace". Možno to vyznieva smiešne ale keď vidím napr. ženu, ktorá mala pred pôrodom krásne 3-ky a teraz po 2 deťoch ich ma po brucho, tak som rada, že ja mám jednotky ale stále na svojom mieste a stále si môžem dovoliť tričko aj bez podprsenky.

Takže mám jednotky ale som s nimi max. spokojná a vôbec sa s tým netrápim. Veď na svete je toľko iných problémov, že toto je najmenej čo ma môže trápiť.

ACH jaj JAJ

Ahoj presne viem ako sa citis, lebo ten moj mi robi to iste, ja sa tiez pre to velmi trapim a takisto mam neskutocny problem sa pred nim vyzliect, kvoli tomu s nim odmietam aj spat... doteraz ma moje kozy netrapili.. ale odkedy viem ze je na vacsie... sla by som aj na opku ale nemam na to... priserne ma to trapi a mam pocit ze zacinam nenavidiet svoje telo...

Lulu2011

Michaella - nechapem, preco ta podrypuje, ked ti tými recami ublizuje, mozno si to neuvedomuje, ale ja by som mu to vratila, nie napadne, nie vtedy, ked ryje do teba, ale v chvilach, ked neryje, urcite aj on ma na sebe nieco "nedokonale" tak mu povedz, ze skoda, ze nie je vyssi, nema vacsie svaly, krajsie pery, alebo nieco ine, bud sa spamata, alebo nie

silikony, rozne plasticke operacie, predlzovanie vlasoch, pichanie do pier, niecenie tela zvnutra branim umelych hormonov, zeny dokazu urobit kvoli muzovi zo seba priam otroka, handru, podvolit sa vsetkemu, len aby im nieco nechybalo, dokedy sa budes hnat? zacni zit a mat sa rada, clovek, pre ktoreho sa trapis a citis menejcenna nestoji za to a mimochodom je na svete plno pribehov, kde baby skakali do narkozy kvoli chlapovi a potom zduchol s inou a im ostali len oci pre plac, plastika a prazdnejsi ucet

láska nikdy nema nic nicim podmienena, bud je, alebo nie je, ved zivot je niekedy taky nevyspytatelny, su zranenia, choroby, kadeco, kde by bol vtedy taky partner? asi uz za rohom